شیوع کروناویروس: مرد دستگیر شده در پلقر mob-مجازات مورد تست مثبت و 43 نفر دیگر به آزمایش می شود


با توجه به منابع فرد مورد آزمایش قرار گرفت منفی در آوریل 28, اما او توسعه یافته علائم کروناویروس و ابولا’

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

55 سال بود که یکی از 101 افراد دستگیر شده در ارتباط با پلقر mob-مجازات حادثه شده است آزمایش مثبت برای COVID-19. منابع گفت که 43 نفر دیگر درگیر در این مورد را باید تست ویروس.

آن است که به ذکر است که تمام 101 افرادی که دستگیر شده بودند در تاریخ 17 آوریل تولید شد قبل از دادگاه در روز پنج شنبه به دنبال بازداشت خود در یک مورد دیگر با توجه به مجازات از سه مرد از جمله Chikne Maharaj, Sushil گیری و خود را راننده تاکسی Nilesh Tilghate در پلقر.

منابع گفته اند از اواسط روز است که فرد مورد آزمایش قرار گرفت منفی در آوریل 28, اما او توسعه یافته علائم کروناویروس و ابولا’.

“55 ساله نگه داشته شد در قفل-با 20 نفر دیگر دستگیر و در مورد Wada در ایستگاه پلیس. نمونه ها از همه متهم کرد و مقامات پلیس در حال جمع آوری شده است. آنها را قرنطینه” گفت: یک افسر ارشد پلیس در پلقر اضافه کرد که افسران که بازجویی از این فرد را نیز در قرنطینه می شود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im