خرید رپورتاژ

شیوع کروناویروس: Malaika آرورا, آمریتا و کارینا کاپور یک چت گروهی در طول زمان قرنطینه – سرگرمی

به روز شده: May 21, 2020, 08:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

برای فرار از خستگی همیشگی Malaika Arora, او خواهر, آمریتا آرورا و کارینا کاپور خان در بر داشت یک راه منحصر به فرد.

Image source: Instagram/@malaikaaroraofficial

منبع تصویر: Instagram/@malaikaaroraofficial

Coronavirus همه گیر آورده شهرستانها در سراسر جهان به متوقف مجازی. بسیاری از شرکت های چند ملیتی و شرکت های آن در هند خواسته اند کارکنان به محل کار از خانه تا اطلاع ثانوی به عنوان یک اقدام احتیاطی. دولت همچنین اعلام کرد بسته شدن مراکز متعدد استخرها و ورزشگاه.

با تشکر از بسته شدن شهروندان ماندن در منزل و کار کردن راه هایی برای فرار از خستگی. قرنطینه زمان نیز با توجه به مشاهیر و فرصتی برای صرف حداکثر زمان را با خانواده خود را. برخی از آنها مشغول هستند و به دنبال سرگرمی های خود را.

برای فرار از خستگی همیشگی Malaika Arora, او خواهر, آمریتا آرورا و کارینا کاپور خان در بر داشت یک راه منحصر به فرد. من یک ویدئو چت با هم و با گذشت زمان خود را با غیبت و بینش های خود را در مورد قرنطینه زمان. باید سرگرم کننده چت نیست ؟

Malaika Arora

بعد Arora خواهر به نام مادر خود جویس Polycarp و حال و چت. این نشان می دهد که پیوند این دو خواهر را با مادران خود با وجود اینکه ازدواج کرده است.

Malaika Aroraبه تازگی Malaika مشترک یک لحظه پرده از Arhaan خان در Instagram. های تصویر او نوشت که او در پیوند با او اما به نظر می رسید او مشغول تلفن خود را. نگاهی به حق در اینجا:

Malaika Arora Instagram Story

قبلا Malaika به اشتراک گذاشته بود یک ویدئو او تا به حال شات با رادیو شهر و اواسط روز که در آن او است که ما به برخی از راه های آسان برای کار کردن در خانه های ما. یک نگاه در چه Malaika مشترک در Instagram رسیدگی:

چگونه شما خود را به قتل خستگی در طول قرنطینه زمان با توجه به شیوع کروناویروس? به اشتراک گذاری ایده های خود را در بخش نظرات زیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان