شیوع کروناویروس: ماهیندرا نقل و انتقالات تومان 3,000 هر یک برای کمک به رانندگان کامیون در میان مستند

شیوع کروناویروس: ماهیندرا نقل و انتقالات تومان 3,000 هر یک برای کمک به رانندگان کامیون در میان مستند – اخبار

به روز شده: Apr 20, 2020, 21:17 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

ماهیندرا تدارکات خواهد بود ارائه تسکین فوری با انتقال 3,000 تومان برای هر راننده حساب بانکی به منظور کمک به آنها برای خرید کالاهای ضروری

Alyte, the emergency cab services which Mahindra launched last week

Alyte اضطراری کابین خدمات که ماهیندرا راه اندازی در هفته گذشته

ماهیندرا تدارکات محدود (MLL) راه اندازی کرده است امید (کمک به مردم در شرایط اضطراری), ابتکار برای حمایت از رانندگان مالی برای کمک به جنگ علیه COVID-19 مستند.

این شرکت با همکاری Samhita اجتماعی سرمایه گذاری – سرمایه گذاری اجتماعی و SuperMoney – مالی وام تکنولوژی پلت فرم برای رسیدن به سود در اکوسیستم. این حرکت را ایجاد یک اکوسیستم به channelise CSR بودجه از دیگر شرکت ها برای ارائه حمایت اقتصادی و بهبود به کارگران است.

دولت با مرزهای بسته در سراسر کشور مستند نهفته است تعداد زیادی از رانندگان. که آیا آنها در حال رانندگان گذر گاه کالا بین ایالات متحده و همچنین در سراسر کشور و یا کسانی که رانندگی تاکسی و سواری های شرکت. رانندگان که عمدتا رشته در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار برای خود و خانواده خود را.

به عنوان بخشی از ابتکار عمل ماهیندرا تدارکات خواهد بود ارائه تسکین فوری با انتقال 3,000 تومان برای هر راننده حساب بانکی به منظور کمک به آنها برای خرید کالاهای ضروری. علاوه بر finanvail assistancem رانندگان ارائه خواهد شد با پوشش بیمه اعمال نفوذ دولت طرح و وام تضمین مدل. علاوه بر این, Mahindra تدارکات را تقویت بهداشت حرفه ای’ توانایی به پاسخگویی و ارائه پشتیبانی به خانواده های آسیب دیده با استفاده از کانال های دیجیتال.

Rampraveen Swaminathan, MD و مدیر عامل شرکت ماهیندرا تدارکات محدود گفت: “با بیش از 30 درصد از خودروهای تجاری رشته در جاده های سراسر کشور درایور نیاز فوری پشتیبانی می کند. رانندگان کامیون و خانواده های آنها در نیاز فوری به پول نقد برای مواد غذایی و دیگر امکانات اولیه. ما باید راه اندازی برنامه های متعددی برای حمایت از راننده جامعه همراه با شرکای کسب و کار ما. از طریق این ابتکار مالی کوتاه مدت امداد و امیدوارم که هدف ما برای کمک به این رانندگان و خانواده های آنها تا زمانی که وضعیت در این کشور بازسازی شده است.”

صحبت در مورد ابتکار پریا Naik, موسس و مدیر عامل شرکت Samhita اجتماعی سرمایه گذاری گفت: “ما از طریق هند کارگران داد, ما خوشحال به همکاری با ماهیندرا تدارکات برای حمایت از هند یقه آبی و فرفره اقتصاد کارگران که زندگی و معیشت شده اند به شدت تحت تاثیر. ما تنها هدف این است که برای کمک به آنها برای زنده ماندن این بحران و آنها را قادر به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. بحث ما به ما کارگران و کارشناسان به طور مداوم به ما اطمینان حاصل شود که راه حل های سریع و موثر و پاسخگو به نیازهای در حال تغییر بر روی زمین است.”

علاوه بر این, Mahindra تدارکات (MLL) همچنین اعلام کرد که در آن تحرک سرمایه گذاری, کسب و کار, Alyte ارائه خواهد شد اضطراری کابین خدمات برای کسانی که تحت تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر. این سرویس رایگان را آغاز کرده است در حیدرآباد کلکته و چنای با شهرستانها بیشتر در حال اضافه هر روز.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de