شیوع کروناویروس: ماهاراشترا شمارش در سال 1380 با 16 تازه موارد

شیوع کروناویروس: ماهاراشترا شمارش در سال 1380 با 16 تازه موارد – اخبار

انتشار: May 10, سال 2020, 17:38 IST | PTI | بمبئی

سه نفر از جمله دو پرستار و یک مرد باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در Dadar

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

ماهاراشترا در روز جمعه تایید کرد 16 جدید COVID-19 موارد مصرف مجموع تعداد موارد مثبت در دولت به سال 1380 و گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان.

سه نفر از جمله دو پرستار و یک مرد باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در Dadar.”به عنوان بسیاری از سه مورد جدید از رمان coronavirus گزارش شده از تامي در جنوب بمبئی در روز جمعه. دو نفر از پرستاران Shushrusha بیمارستان و یک مرد از Kelkar جاده تست مثبت برای COVID-19.

تعداد کل موارد در تامي است که در حال حاضر در شش” گفتند. در همین حال پنج نفر دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در Dharavi. با این شمارش از COVID-19 در منطقه رسیده 22 Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) گفت. از پنج جدید COVID-19 موارد سه بيمار مرد و دو زن هستند.

این موارد گزارش شده از PMGP مستعمره مسلمان ناگار Kalyanwadi و Murugan chawl. بیشترین تعداد موارد در Dharavi گزارش شده از دکتر Balia نگر با چوب خط حساب کردن در پنج تن از جمله یک مرگ. به گفته پلیس دو نفر از پنج نفر در ارتباط با دهلی Tablighi Jamaat باید شناسایی مثبت برای COVID-19. اواز یا موسیقی دو نفری بود که در حال حاضر در قرنطینه راجیو گاندی مجتمع ورزشی و در حال حاضر منتقل شده به بیمارستان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>