شیوع کروناویروس: ماهاراشترا منتشر شده در مقررات برای کنترل هزینه درمان در بیمارستان های خصوصی

شیوع کروناویروس: ماهاراشترا منتشر شده در مقررات برای کنترل هزینه درمان در بیمارستان های خصوصی – اخبار

به روز شده: مارس 22, 2020, 12:14 IST | Arita سرکار | بمبئی

در اطلاع رسانی, اصلی, منشی, Pradeep Vyas, اظهار داشت که می تواند وجود داشته باشد و هیچ تفاوتی در کیفیت درمان در بین بیماران بستری در 80 درصد از تخت و افراد پذیرفته شده در 20 درصد رده

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

دنبال شکایات متعدد مطرح شده توسط بیماران بیش از exorbitantly صورتحساب های پزشکی بالا شارژ توسط بیمارستان های خصوصی در طول همه گیر دولت صادر شده اطلاع رسانی در پنجشنبه برای کنترل هزینه مطالبه شده توسط خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. برای مواردی که بیمارستان ها از بیمه عمومی بخش عمومی انجمن (GIPSA) و اگر بیماران تحت پوشش بیمه سلامت یا خسته شده اند پوشش بیمه خود را به دولت اعلام کرده است یک کلاه بر روی اتهامات عنوان شده برای هر دو COVID و همچنین غیر COVID بیماران و این نرخ قابل اجرا خواهد بود تا اوت 31.

با توجه به اطلاع رسانی که شامل بیمارستانها و خانه های سالمندان و زنان و زایمان خانه های که در حال اجرا توسط تراست خیریه 80 درصد از مجموع عملیاتی ظرفیت تخت خواهد بود تنظیم نرخ استفاده از هر دو انزوا و عدم انزوا تخت خواهد بود که تنظیم شده توسط یک مقام دولتی. بیمارستان مدیریت می تواند شارژ خود را به طور منظم نرخ تنها باقی مانده 20 درصد از تخت و بیماران بستری در اول بیا اول خدمت اساس.

در اطلاع رسانی, اصلی, منشی, Pradeep Vyas, اظهار داشت که می تواند وجود داشته باشد و هیچ تفاوتی در کیفیت درمان در بین بیماران بستری در 80 درصد از تخت و افراد پذیرفته شده در 20 درصد رده. با توجه به نرخ ثابت در اطلاع رسانی اتهامات عنوان شده برای جداسازی بیمار محدود به 4000 تومان یک روز در حالی که اتهامات ICU بدون دستگاه تنفس مصنوعی نمی تواند بیش از 7500 تومان در روز و هزینه ICU با ونتیلاتور خواهد بود در پوش 9000 تومان در روز است. این اتهامات کسانی که شامل هزینه PPE کیت مداخله روش های COVID تست high-end مواد مخدر و اسکن از جمله MRI و CT و PET در میان دیگران. اطلاع رسانی نیز ذکر شده برای هزینه های دیگر روشهای پزشکی برای غیر COVID بیماران نیز هست.

تحت این مقررات بیمارستان های خصوصی و خانه های پرستاری و زایمان خانه را برای نمایش وضعیت در دسترس بودن تخت و همچنین جزئیات این نرخ در یک محل برجسته در محل. کارکنان بیمارستان خواهد بود مسئول برای توضیح تمام جزئیات اتهامات به بیماران است. در حالی که دولت اجازه داده است در بیمارستان مدیریت وضع مالیات به هزینه های اضافی برای خدمات دیگر اتهامات نمی تواند بیش از 5 درصد از کل مقدار لایحه.

از آنجا که بدن مدنی و منطقه جمع خواهد شد و نظارت بر اجرا از 80 درصد از تخت های خصوصی تجهیزات پزشکی Vyas نیز کارگردانی مقامات به منظور توسعه یک آنلاین دیجیتال پلت فرم که در آن زمان وضعیت اشغال تخت در دسته بندی های مختلف نمایش داده می شوند.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im