شیوع کروناویروس: ماهاراشترا دولت به پروب سایه COVID-19 صندوق امداد مجموعه

شیوع کروناویروس: ماهاراشترا دولت به پروب سایه COVID-19 صندوق امداد collection – اخبار

انتشار: May 15, 2020, 22:04 IST | سرپرستان | بمبئی

وکیل Vinod Tiwari چنین مجموعه بودند چیزی جز ‘غنی سازی ناعادلانه’ توسط برخی از عناصر به بهره برداری Covid-19 همه گیر

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

این ماهاراشترا گرفته جدی توجه داشته باشید از شکایت وی از سوی مامورین غیر قانونی مجموعه امداد وجوه به نام Covid-19 همه گیر توسط برخی سازمانها به گفته مقامات در اینجا در روز چهارشنبه.

پس خاص شکایت به وزیر Uddhav Thackeray, رئیس, منشی, Ajoy مهتا پرسید: صفحه اصلی گروه اقدام لازم گفت: وکیل Vinod Tiwari, شاکی.

در نمایندگی خود وکیل ارائه چند رسانه های اجتماعی پست ها و تماس ها به دنبال بودجه برای ارائه coronavirus امداد.

“بسیاری از این درخواست شده توسط ثبت شده یا ثبت نشده و سازمان های خاص و احزاب سیاسی و برخی رسانه ها و افراد و یا اشخاص بدون هر گونه اعتبار چک توسط مقامات مانند جمع آوری. این است که در تخلف از, مدیریت بحران, قانون سال 2005 بخش 53/54 و همچنین مالیات بر درآمد, قانون, قوانین,” Tiwari گفت: سرپرستان.

او گفت: این مجموعه بودند چیزی جز ‘غنی سازی ناعادلانه’ توسط برخی از عناصر به بهره برداری Covid-19 همه گیر وجود نداشت حساب های موجود چقدر بود جمع آوری شده و یا صرف و برای چه اهداف.

“علاوه بر این به طور مستقیم مانع رسمی صندوق جمع آوری درایو توسط وزیر صندوق امداد-Covid-19 یا PM-مراقبت در بودجه است که باید تنها به معنی مانند به عنوان پاسخگو و جایز” Tiwari گفت.

او گفت: شبیه سایه صندوق مجموعه درایوهای بودند در سراسر کشور است که باید بلافاصله متوقف شود و در عمل در برابر منافع عمومی.

به دنبال مداخله دولت او خواستار تشنج از همه قاچاق مقادیر جمع آوری شده توسط چنین اشخاص آب بندی حساب های بانکی خود و انتقال وجوه به رسمی PM-مراقبت صندوق یا CMRF-Covid-19 علاوه بر شروع کیفری اقدام علیه همه آنها.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de