شیوع کروناویروس: ماهاراشترا دولت به دنبال کرالا تخصص به مبارزه COVID-19 همه گیر

شیوع کروناویروس: ماهاراشترا دولت به دنبال کرالا تخصص به مبارزه COVID-19 pandemic – اخبار

منتشر شده: مه 25, 2020, 14:55 IST | سرپرستان | بمبئی

ماهاراشترا درخواست کرده است کرالا وزیر Shailaja برای 50-عضو تیم از پزشکان متخصص و پرستاران برای کمک به ماهاراشترا مقامات بهداشتی

Maharashtra Health Minister Rajesh Tope

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope

این ماهاراشترا دولت به طور رسمی نوشته شده به کرالا دولت به دنبال کمک به مبارزه با Covid-19 همه گیر در بدترین ضربه بمبئی-پونا صنعتی-تجاری کمربند. توسعه آمد روز پس از ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope صحبت به کرالا سلامت و رفاه اجتماعی وزیر K. K. Shailaja و در مورد Covid-19 همه گیر چالش است.

در حال حاضر ماهاراشترا دولت با ارسال نامه ای رسمی به دنبال پزشکان و پرستاران برای بحران همه گیر در اینجا. Dr T. P. Lahane مدیر آموزش پزشکی و پژوهش — که گره افسر Covid-19 — گفت: در آینده نزدیک تعداد موارد انتظار می رود به افزایش در بمبئی و پونا.

او درخواست کرده است وزیر Shailaja برای 50-عضو تیم از پزشکان متخصص و پرستاران برای کمک به ماهاراشترا مقامات بهداشتی. برای خدمات خود را ماهاراشترا آماده است به پرداخت MBBS پزشکان تومان 80,000 یک ماه و Rs 2 لاخ در هر ماه برای MD/MS پزشکان متخصص که شامل پزشکان و intensivists.

برای آموزش پرستاری کارکنان دولت را پرداخت 30000 تومان در ماه است. این ماهاراشترا دولت نیز ارائه اقامت و وعده های غذایی مورد نیاز دارو و تجهیزات حفاظت فردی به تمام مراجعه به پزشکان و پرستاران.

“با در نظر نوظهور وضعیت ماهاراشترا دولت تصمیم گرفته است برای راه اندازی یک 600-bedded COVID مرکز بهداشت در Mahalakshmi دوره مسابقه در شهر بمبئی. آن را نیز شامل 125 bedded ICU می گوید:” این نامه توسط Lahane.

دولت نیز در دسترس ساخته شده است خدمات خصوصی, پزشکی, پزشکان, اما هنوز هم نیاز به خدمات بسیاری از پزشکان و پرستاران است. Lahane همچنین ذکر شده است که او با صحبت Santhosh کومار, معاون رئیس جمهور از پزشکان بدون مرز در جنوب آسیا که به توافق برای کمک در ارائه خدمات مورد نیاز بهداشت و درمان حرفه ای برای این دولت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de