شیوع کروناویروس: ماهاراشترا پلیس با استفاده از ماسک صورت ساخته شده توسط زندانیان زندان

شیوع کروناویروس: ماهاراشترا پلیس با استفاده از ماسک صورت ساخته شده توسط زندانیان زندان – اخبار

به روز شده: May 17, 2020, 07:44 IST | Vishal سینگ | بمبئی

ترتیبات نیز ساخته شده است در زندان به اطمینان حاصل شود که هر متهم شوی او/دست خود را با آب و صابون. وجود دارد 35,000 زندانی متهم در ماهاراشترا

Cops wear the masks made by prisoners for various state government departments

پلیس پوشیدن ماسک ساخته شده توسط زندانیان برای دولت های مختلف ادارات دولتی

ماسک صورت ساخته شده توسط زندانیان در برخی زندانها در ماهاراشترا استفاده خواهد شد توسط کارکنان دولت های مختلف ادارات دولتی. پارچه ماسک ساخته شده در زندان در تانه, Kalyan پونا امراواتی, Aurangabad, Nashik, Nagpur, اکولا و کولاپور و خریداری شده توسط پلیس. در سه روز گذشته 1 لاخ ماسک صورت ساخته شده اند طبق مقررات برای ساخت خود را با زندانیان.

در حالی که پرسنل پلیس شده اند با استفاده از این ماسک آنها نیز با توجه به زندانی بودن گرفته شده برای دادرسی در دادگاه. زمانی که متهم به بازگشت آنها مجاز به زندان تنها پس از آنها شسته دست خود را. ترتیبات نیز ساخته شده است در زندان به اطمینان حاصل شود که هر متهم شوی او/دست خود را با آب و صابون. وجود دارد 35,000 زندانی متهم در ماهاراشترا.

A prisoner makes a face mask
یک زندانی باعث می شود یک ماسک صورت

یک زندانهای رسمی گفت که هر متهم از آمدن به زندان نیز در حال بررسی برای کوروناویروس. او گفت: اواسط روز “وجود دارد یک جلسه از زندان مقامات و ماهاراشترا افسران پلیس روز جمعه که در آن ماهاراشترا پلیس ابراز تمایل به خرید ماسک ساخته شده و در زندان است. زندانهای دولت ارائه خواهد شد به عنوان بسیاری از ماسک ها به عنوان ماهاراشترا پلیس نیاز دارد.”

ماسک ساخته شده در قهوهای مایل به زرد و Kalyan زندانها ارائه شده به متهم و در Arthur جاده و Byculla زندانها در بمبئی. این ماسک ها به نام ماهاراشترا زندان ماسک.

زندان ویژه IG دیپاک Pandey گفت: “هر زمان که ماسک به درخواست ادارات دولتی به زندان اداره آنها را فراهم خواهد کرد.” این زندانی زندانیان پرداخت خواهد شد به صورت ماسک که در حال حاضر تنها اداره پلیس خریداری شده از آنها.

1,000
هیچ. از زندان از زندانیان که در حال ساخت ماسک صورت

100k
هیچ. از ماسک صورت ساخته شده توسط آنها را در سه روز گذشته

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de