شیوع کروناویروس: ماهاراشترا بست نزدیک به کل مستند از یکشنبه شب

شیوع کروناویروس: ماهاراشترا بست نزدیک به کل مستند از یکشنبه شب – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 20:40 IST | سرپرستان | بمبئی

وزیر Uddhav Thackeray همچنین گفت که 14 ساعت داوطلبانه ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه تمدید خواهد شد و تا 5 صبح روز دوشنبه.

Maharashtra Chief Minister Uddhav Thackeray

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray

به عنوان Covid-19 ادعا کرد دوم آن قربانی در ماهاراشترا در چهار روز و تعداد مبتلا افزایش به 74, وزیر Uddhav Thackeray اعلام کرد که “نزدیک به کل” مستند دولت از نیمه شب یکشنبه تا 31 مارس است.

اعلام نزدیک در پاشنه بستن راه آهن هند از جمله بمبئی تاسیسات به حومه محلی برای 10 روز آینده و تقویت شده توسط آن زمان که قطراتش prohibitory سفارشات در مناطق شهری حق را به گرم Panchayats در سراسر دولت است.

Thackeray همچنین گفت که 14 ساعت داوطلبانه ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه تمدید خواهد شد و تا 5 صبح روز دوشنبه.

او افزود که تمام خدمات ضروری مانند بانک ها و بازارهای سهام خزاين پاکسازی خانه ها برق, مواد غذایی و شیر و مغازه ها و ارتباطات و غیره ادامه خواهد داد به طور معمول تابع.

“حضور و غیاب در ادارات دولتی شده است کاهش را به تنها 5 درصد فقط لخت و خدمات ضروری و رسانه های خرده فروشی مانند سبزیجات و مواد غذایی, شیر, داروخانه ها و دیگران باید عملکردی است. من یک بار دیگر به تمام درخواست تجدید نظر به ماندن در خانه و نمی گام مگر اینکه مطلقا ضروری” Thackeray گفت: در تلویزیون بیانیه ای کوتاه در حالی که پیش.

این حرکت به دنبال دستور دولت تعطیل, تمام مدارس, مکان عمومی, مکان خصوصی, شرکت های مذهبی و مکان های توریستی, ترین حمل و نقل عمومی و اتوبوس از کشورهای همسایه و دیگر اقدامات برای حفظ و جلوگیری از جمعیت بیش از سه روز گذشته.

برای اولین بار در تاریخ طولانی خود, پایتخت تجاری این کشور خواهد بود و در حالت نزدیک به کامل مستند از نیمه شب, محرومیت خدمات ضروری است.

علاوه بر قطار حومه خدمات مرکزی راه آهن شمال راه آهن بمبئی مترو مونوریل بهترین اتوبوس های عمومی و خصوصی اتوبوس autorickshaws تاکسی تاکسی aggregators خواهد بود جاده ها را تا پایان ماه.

“این بار تلاش. من می دانم آن است که مجبور بر شما اما ما هیچ گزینه. دوره بحرانی است که تا 31 مارس است. پس از آن ما بررسی خواهد شد و تصمیم بگیرید که اگر آن نیاز به تمدید” Thackeray گفت.

کل بسته حومه راه آهن را به طور مستقیم تحت تاثیر رفت و آمد جمعیت بیش از یک کرور در بمبئی Raigad قهوهای مایل به زرد و پلقر علاوه بر حومه بخش خدمت پونا و محیط اطراف است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>