شیوع کروناویروس: ماهاراشترا کابینه توصیه سانتی متر Uddhav Thackeray برای شورای قانونگذاری

شیوع کروناویروس: ماهاراشترا کابینه توصیه سانتی متر Uddhav Thackeray برای شورای قانونگذاری – اخبار

انتشار: May 09, 2020, 15:55 IST | ANI | بمبئی

به عنوان MLC انتخابات cannnot برگزار می شود با توجه به COVID-19 آن در حال انجام است برای جلوگیری از یک بحران قانون اساسی, ملک گفت:

Maharashtra Chief Minister Uddhav Thackeray

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray

این ماهاراشترا کابینه در روز پنج شنبه تصمیم گرفت به توصیه وزیر Uddhav Thackeray نام برای یکی از این دو خالی MLC صندلی که به نامزد توسط فرماندار Bhagat Singh Koshyari به شورای قانونگذاری برای جلوگیری از یک بحران قانون اساسی ملی حزب کنگره (NCP) رهبر و ماهاراشترا وزیر نواب ملک گفت: در روز پنج شنبه.

“به عنوان MLC انتخابات cannnot برگزار می شود با توجه به COVID-19 آن در حال انجام است برای جلوگیری از یک بحران قانون اساسی” گفت: مالک پس از جلسه به این نتیجه رسیدند. جلسه هیئت دولت امروز به ریاست معاون وزیر Ajit Pawar.

“با توجه به قانون اساسی رئیس جمهوری به تبدیل شدن به یک عضو از یک خانه در ظرف شش ماه از تشکیل دولت وجود دارد و دو صندلی از فرماندار نقل قول خالی است که به نامزد خود او می باشد. Uddhav Thackeray است که یک عضو از هر خانه و در عین حال” او اضافه شده است. ماهاراشترا دارای دو مجلس مقننه قوه مقننه با هر دو مجلس قانونگذاری و شورای قانونگذاری.

نواب بیشتر اطلاع داد که دولت نیز تصمیم گرفته شده برای جلوگیری از دادن بایت رسانه ها در مورد این موضوع. Uddhav شد و سوگند یاد کرد که به عنوان نخست وزیر این دولت توسط فرماندار در نوامبر سال 2019.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de