شیوع کروناویروس: ماهاراشترا آغوش خود را برای جنگ علیه بیماری همه گیر در طول موسمی

شیوع کروناویروس: ماهاراشترا آغوش خود را برای جنگ علیه بیماری همه گیر در طول موسمی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 16:43 IST | سرپرستان | بمبئی

وزیر Uddhav Thackeray کارگردانی کرده است تمام ادارات و نهادهای محلی به خوبی آماده برای موسمی به ویژه بمبئی و مسکونی مناطق پلقر قهوهای مایل به زرد, Raigad, رتنگیری و Sindhudurg که تحمل فشار از باران های سنگین

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

با موسمی گرد گوشه های ماهاراشترا دولت اتخاذ کرده است یک برنامه جامع برای مبارزه با COVID-19 در طول چهار مرطوب, ماه, مقامات گفت: در روز شنبه.

این شامل افزایش این COVID-19 تخت قدرت به اطراف 2.90 لاخ به علاوه بیش از 8,500 تخت ICU در سراسر بمبئی تانه پونا و دیگر نقاط در سراسر کشور برای تهیه این پیش بینی مگا سنبله در موارد.

علاوه بر این بیش از 3000 هواکش حدود نیم میلیون PPE کیت و یک میلیون N95 ماسک آماده برای پزشکی و para-کادر پزشکی در بیمارستان های مختلف به عنوان موسمی چالش بافندگی جلوتر است.

“ما در حال تمرکز نه تنها در کاهش تعداد COVID-19 موارد بلکه تمرکز بر پیشگیری از شایع دیگر موسمی-بیماری های مربوط به جلوگیری از تازه بار در در حال حاضر تاکید کرد: سیستم بهداشت و درمان گفت: وزارت بهداشت رسمی.

مثلا برای جلوگیری vector-borne بیماری هایی مانند مالاریا دانگ chikungunya و آب منتقله از بیماری هایی مانند عفونت های دستگاه گوارش زردی و لپتوسپيروز در میان بسیاری دیگر عظیم اقدامات پیشگیرانه گرفته شده در سراسر کشور به خصوص در بمبئی تانه پونا Nashik, Aurangabad و ناگپور.

وزیر Uddhav Thackeray کارگردانی کرده است تمام ادارات و نهادهای محلی به خوبی آماده برای موسمی به ویژه بمبئی و مسکونی مناطق پلقر قهوهای مایل به زرد, Raigad, رتنگیری و Sindhudurg که تحمل فشار از باران های سنگین.

Brihan بمبئی شهری شرکت کمیسر اقبال سینگ چهل برگزار کرده است یک سری از جلسات نقد و بررسی با مدنی مقامات علاوه بر آهن مرکزی و غربی راه آهن افسران جلوتر از باران در حالی که آی داده است یک جلسه توجیهی به دولت.

تقویت روحیه سلامت کارگران Thackeray اعلام کرده است یک پیاده روی در emoluments اعم بین 55,000 تومان-تومان 85,000 به دسته بندی های مختلف از پزشکان در پیوند و یا در قرارداد به ویژه کسانی که خدمت در روستاها و مناطق قبیله ای.

معاون وزیر Ajit Pawar گفته است که 50 تومان lakh پوشش بیمه در دسترس برای کارکنان بهداشتی درمانی در حال حاضر خواهد شد گسترش به تمام کسانی که درگیر در جنگ در برابر ویروس از جمله پلیس خانه پاسداران aanganwadi کارگران علاوه بر پزشکان و پرستاران و امدادگران.

این ماهاراشترا COVID-19 داشبورد نشان می دهد 2,098 مرگ و میر و 62,228 بیماران در حالی که بمبئی را ثبت کرده 1,173 مرگ و میر و 36,932 موارد تا تاریخ.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de