شیوع کروناویروس: نگه داشتن وسط صندلی خالی اگر ظرفیت اجازه می دهد می گوید: DGCA به شرکت های هواپیمایی

شیوع کروناویروس: نگه داشتن وسط صندلی خالی اگر ظرفیت اجازه می دهد می گوید: DGCA به شرکت های هواپیمایی – اخبار

انتشار: Jun 01, 2020, 17:10 IST | سرپرستان | بمبئی

اگر وسط صندلی اشغال شده بود با توجه به مسافر و بار اضافی تجهیزات حفاظتی مانند بسته بندی کردن در اطراف لباسهای’, بود ارائه شده به مردم اشغالگر کسانی که صندلی در علاوه بر این به سه لایه ماسک صورت و چهره سپر حمل و نقل هوایی گفت: تنظیم کننده

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

روز پس از دادگاه عالی کارگردانی شده که ایمنی و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای باید به دنبال در هواپیما, اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در اینجا در دوشنبه خواسته های هواپیمایی برای نگه داشتن وسط صندلی از یک ردیف خالی اگر مسافر بار و صندلی ظرفیت مجاز است.

اگر وسط صندلی اشغال شده بود با توجه به مسافر و بار اضافی تجهیزات حفاظتی مانند بسته بندی کردن در اطراف لباسهای’, بود ارائه شده به مردم اشغالگر کسانی که صندلی در علاوه بر این به سه لایه ماسک صورت و چهره سپر حمل و نقل هوایی تنظیم کننده گفت: در یک دایره.

“شرکت های هواپیمایی باید تخصیص دادن کرسی در چنین شیوه ای که از وسط صندلی/صندلی بین دو مسافر نگه داشته است خالی اگر مسافر بار و صندلی ظرفیت مجوز. اما اعضای خانواده ممکن است مجاز به نشستن با هم” آن را گفت.

این DGCA دایره اشاره کرد که توصیه شد به وزارت حمل و نقل هوایی عمران توسط کارشناس کمیته تشکیل شده توسط وزارت در تسریع نظارت دیوان عالی کشور و منافع ایمنی مسافران.

در مه 25 دیوان عالی کشور گفت: وجود نمی تواند دو هنجارهای — شش پا اجتماعی فاصله خارج و شانه به شانه سفر در پرواز. “دولت باید نگرانی در مورد سلامت شهروندان از سلامت خطوط هوایی تجاری ،

“ما آن را روشن است که DGCA رایگان است برای تغییر هر هنجار آن را در نظر بگیرید ممکن است لازم باشد در طول تعلیق از این موضوع در جهت منافع عمومی ایمنی و سلامت مسافران به جای تجاری ملاحظات” دادگاه گفت. این DGCA دایره نیز گفت: شرکت های هواپیمایی را برای ارائه به مسافران و ایمنی کیت شامل سه لایه ماسک جراحی صورت سپر و کافی sanitiser در بطری یا بسته.

هیچ نوشیدنی یا آب آشامیدنی خدمت در هیئت مدیره به جز در شرایط شدید ناشی به دلایل بهداشتی آن اضافه شده است. شرکت های هواپیمایی خواسته شده است برای تنظیم سیستم تهویه مطبوع در راه است که هوا جایگزین شده است در کوتاه ترین ممکن است فواصل و تمیز و پاکسازی هواپیما سرویسهای بهداشتی مجهز اغلب در طول پرواز.

در میان دیگر دستورات این DGCA خواسته شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها به بررسی امکان داشتن یک ضد عفونی تونل پس از ارزیابی سلامت آن تاثیر بر روی انسان است. دستورات جدید را به اثر از روز شنبه.

داخلی پروازهای تجاری آغاز شده و پس از دو ماه در مه 25. پروازهای بین المللی را نمی رزومه تا پایان ماه ژوئن است. تصمیم به راه اندازی مجدد خدمات خواهد بود گرفته شده توسط این مرکز در ماه جولای بسته به شرایط حاکم در آن زمان بود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>