شیوع کروناویروس: کارناتاکا به خرید 2 لاخ سریع کیت های آزمایش برای مورد تشخیص

شیوع کروناویروس: کارناتاکا به خرید 2 لاخ سریع کیت های آزمایش برای مورد تشخیص – اخبار

به روز شده: Apr 17, 2020, 14:18 IST | ANI | بنگلور

دولت چین موافقت کرده است که برای تامین سریع تست کیت به رسمی شرکت ذکر شده است که افزایش تعداد تست های پس از آن می رسد

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

در کارناتاکا دولت اعلام کرده است که خرید اضافی دو لاخ سریع کیت های آزمایش برای COVID-19 تشخیص در نیروی کار جلسه در روز پنج شنبه. صفحه اصلی وزیر Basavaraj Bommai و دیگر مقامات ارشد در حال حاضر در نیروی کار جلسه به ریاست معاون وزیر Dr CN Ashwathnarayan.

دولت چین موافقت کرده است که برای تامین سریع تست کیت به رسمی شرکت ذکر شده است که افزایش تعداد تست های پس از آن می رسد Ashwathnarayan گفت.

علاوه بر این 250 کیوسک خواهد شد تا در دولت به جمع آوری نمونه های بزاق فرد با COVID-19 علائم. چنین کیوسک راه اندازی خواهد شد توسط یک در taluks از دولت است. Ashwathnarayan توضیح داد که این امر افزایش مجموعه نمونه فرآیند و جلوگیری از گسترش بیماری است.

Ashwathnarayan گفت: خرید مورد نیاز 25,000 RT-PCR کیت نیز تایید شده است. او اظهار داشت که COVID-19 بیماران باید درمان شود در دولت منصوب بیمارستان. جداگانه coronavirus خط تلفن ساخته خواهد شد عملیاتی به آدرس پرس و جو از مردم Ashwathnarayan گفت.

در ماه رمضان آن شده است تصمیم به اجازه می دهد جرم نماز او گفت:. و اضافه کرد که ردیابی موارد مربوط به Tablighi Jamaat نشست در دهلی تکمیل شده در دولت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de