شیوع کروناویروس: Kandivli توسعه دهنده 303 آپارتمان برای جداسازی مرکز

شیوع کروناویروس: Kandivli توسعه دهنده 303 آپارتمان برای جداسازی مرکز – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 14:07 IST | Samiullah خان | بمبئی

تسهیلات در Kandivli شرق را 1,000 تخت مورد استفاده قرار گیرد برای مسکن COVID-19 بيمار

MP Gopal Sheety with the representatives of the Ajmera Developers. Picture/Samiullah Khan

MP Gopal Sheety با نمایندگان Ajmera توسعه دهندگان. عکس/Samiullah خان

توسعه دهنده Ajmera Cityscapes در Kandivli روز جمعه در بیش از 23-ساختمان طبقه به بدن مدنی برای COVID-19 اهداف است. 303 آپارتمان در مجتمع تبدیل خواهد شد به جداسازی بخش. کار در تمیز کردن محل و نصب تخت شروع به 1000 تخت جداسازی بخش آماده برای استفاده به زودی.

توسعه دهنده Alpesh Ajmera از Ajmera Cityscapes است همچنین عضو Brihanmumbai انجمن توسعه دهندگان. او بیش از او اجازه نامه ای به معاون شهرداری کمیسر Shankarwar و دستیار شهرداری کمیسر (R-جنوب) سانجی Kurade در مارس 16.

سایت واقع در Thakur پیچیده راست مخالف ترا Panth Bhavan مرکز در Kandivli شرق آن 303 آپارتمان به طور کامل آماده برای اشغال. اما “در آن زمان از این بحران خانواده من و من می خواستم برای انجام کاری برای جامعه” گفت: Ajmera اضافه “MP Gopal Shetty است که مثل یک برادر بزرگتر به من. ما این بحث را با او و در زمان تصمیم گیری.”

Ajmera ملاقات کرد و سپس شهرداری کمیسر Pravin Pradesi در اطراف مارس پایان و دریافت تماس از مدنی مقامات در 15 مه در مورد ملاقات با مقامات محلی.

با بسیاری از دولت ها و بیمارستان های خصوصی کامل وجود دارد به سختی هر فضا به جای جدید COVID بیماران. “دولت نیز باید تسهیل هواکش و Icu در هر مرکز قرنطینه به طوری که آنها مجبور به انتقال به بیمارستان در صورت بروز شرایط اضطراری گفت:” Ajmera.

MP مایل به ارائه هواکش

در Ajmera Cityscapes قرنطینه مرکز MP شتی معتقد است که “دولت باید ذخیره 100 از 1000 تخت برای بیماران نیاز به هواکش.” اگر اجرا شتی گفت که او را ترتیب حداقل 25 هواکش در این مرکز.

بسیاری دیگر از سازندگان و توسعه دهندگان از سراسر شهر را به طور مشابه داده می شود خود را آماده و خالی آپارتمان به بدن مدنی به عنوان مراکز قرنطینه. AMC Kurade R-South ward, بود, نظر در دسترس نیست

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im