شیوع کروناویروس: Jyotiraditya Scindia مادر Madhavi Raje تست مثبت

شیوع کروناویروس: Jyotiraditya Scindia مادر Madhavi Raje تست مثبت – اخبار

به روز شده: Jun 09, 2020, 17:00 IST | سرپرستان | دهلی نو

هر دو بستری شده بودند به حداکثر فوق تخصص بیمارستان در اینجا ساکت روز دوشنبه پس از آنها گله و شکایت از سوزش گلو و تب خفیف-هر دو Covid علائم مانند

Jyotiraditya Scindia. Picture/ PTI

Jyotiraditya Scindia. عکس/ PTI

دهلی نو: BJP رهبر Jyotiraditya Scindia و مادرش Madhavi Raje Scindia آزمایش مثبت برای coronavirus در روز سه شنبه افراد نزدیک به این خانواده گفت: به عنوان به خوبی به عنوان منابع در بیمارستان است. در حالی که مادر خود را بدون علامت Scindia دارای علائم خفیف.

هر دو بستری شده بودند به حداکثر فوق تخصص بیمارستان در اینجا ساکت روز دوشنبه پس از آنها گله و شکایت از سوزش گلو و تب خفیف-هر دو Covid علائم مانند.

یک بیمارستان منبع تایید به سرپرستان که هر دو از آنها تست مثبت برای Covid-19. اما حداکثر بیمارستان یا Scindia خانواده است صدور هر گونه بیانیه رسمی در مورد سلامت.

این منبع ادعا کرد که Scindia و مادر خود را تحت Covid-19 آزمون در اواخر روز دوشنبه نتایج آزمون آمد مثبت در روز سه شنبه. در ضمن ارشد کنگره رهبر Abhishek مانو singhvi نیز در توئیتر خود نوشت: “نه خیلی خوب اخبار” گفت: هر دو مادر و پسر باید آزمایش مثبت برای ویروس. “سابق Cong تبدیل BJP رهبر از MP بوده و در بیمارستان بستری. برای او آرزوی بهبود سریع.”

BJP ملی سخنگوی Sambit Patra که تا به حال نیز نشان داد علائم کروناویروس و بستری شد به Medanta بیمارستان در Gurugram قبل از مرخص شدن در دوشنبه توئیتر خود نوشت: “دعا برای @JM_Scindiaji و مادر خود را دریافت کنید به زودی.”

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, بیش از حد تحت coronavirus آزمون در صبح روز سه شنبه پس از او توسعه یافته تب و گلو درد در روز دوشنبه. آزمون خود را گزارش هنوز در انتظار.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net