شیوع کروناویروس: Junior, دکتر, تهدید به تجاوز به خواسته تخلیه تخت

شیوع کروناویروس: Junior, دکتر, تهدید به تجاوز به خواسته تخلیه تخت – اخبار

به روز شده: May 30, 2020, 15:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | Bhubaneswar

دفتر حامل می ترسید doctor’s حضور می تواند در معرض دیگران در جامعه به کوروناویروس. پلیس گفت که او رزرو شده است.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

پلیس در Bhubaneswar به تازگی رزرو یک اتاق حامل یک جامعه مسکن پس از او را تهدید junior, دکتر, از همه هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) با تجاوز به عنف اگر او نمی تخلیه تخت او را به عنوان او می ترسید حضور او می تواند در معرض دیگران در جامعه به کروناویروس یک گزارش در بار از هند به عنوان خوانده شده.

Anup کومار Sahoo اضافی کمیسر پلیس گفت که آنها ثبت نام کرده اند یک مورد جنایی ارعاب در برابر جامعه را حامل و در حال بررسی اتهامات او را.

این گزارش همچنین گفت که یک شمارنده مورد ثبت شده توسط جامعه در برابر خانواده در همان ایستگاه پلیس. “ما دریافت کرده اند شکایت از جامعه وی از سوی مامورین که اعضای خانواده او تا به حال بدرفتاری با دفتر حامل. بنابراین ما باید ثبت نام یک شمارنده مورد” Sahoo گفت.

در شاه تاریخ دکتر گفت: جامعه, دفتر حامل تهدید به تجاوز به او اگر او نمی تخلیه آپارتمان او. او ادعا کرد که او گفت: تا به عنوان او کار می کند در AIIMS های تعیین شده در بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار.

او گفت که آنها تا به حال شده است اذیت و آزار او را برای یک هفته اما پس از او با تهدید به تجاوز به عنف در یکشنبه, او تصمیم گرفت به رویکرد پلیس.

او گفت که او شده است زندگی در آپارتمان در Khandagiri منطقه برای چندین سال. “اما یک جامعه منشی-حامل همسر و دو پسر پرتاب نقض حقوق بشر در من و از من خواست به ترک” او بیان شد که در این گزارش. او ادعا کرد که دفتر حامل گفت که او ممکن است گسترش coronavirus در جامعه به عنوان او یک دکتر است. اما او نه درگیر در درمان COVID-19 بيمار.

پلیس گفت: جوامع مسکن حق ندارد برای ارعاب مستاجران یا صاحبان خانه به تخلیه خانه از نظر شیوع کروناویروس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>