شیوع کروناویروس: کار مصاحبه های انجام شده در نرم افزار به عنوان نامزدهای رشته

شیوع کروناویروس: کار مصاحبه های انجام شده در نرم افزار به عنوان نامزدهای رشته – اخبار

به روز شده: Apr 18, 2020, 09:47 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

بدترین افراد مبتلا شده اند جویندگان کار بودند که مشتاقانه در انتظار مصاحبه های خود از شرکت های که در حال برنامه ریزی آنها را درست قبل از دولت بخشنامه

Coronavirus است و قرار است در این کشور متوقف شد. همه چیز است یا در انتظار نگه داشته به تعویق افتاده و یا لغو. بدترین افراد مبتلا شده اند جویندگان کار بودند که مشتاقانه در انتظار مصاحبه های خود از شرکت های که در حال برنامه ریزی آنها را درست قبل از دولت بخشنامه.

Rahul Jadhav MBA از پونا گفت: “من آمده ام به بمبئی از پونا برای مصاحبه… که لغو کردم و از آن زمان به بعد هستم در حال انتظار برای به روز رسانی از این شرکت به عنوان زمانی که مصاحبه خواهد بود انجام شده است. من هیچ گزینه ای برای بازگشت.. و به نظر می رسد… این میخوام یک مدت طولانی صبر کنید.”

وجود دارد بسیاری از این جزوات که سرگردان به دنبال کار هستند و گیر داشتن هیچ روشنی از آینده خود.

Vidya شانکار ارشد منابع انسانی از مشهور شرکت های بزرگ گفت: “ما نیاز به استخدام افراد و استخدام آنها را سریع… اما تحت شرایطی آن را نمی ممکن است به لحاظ جسمی مصاحبه داوطلبان.. به طوری که آنها باید متوسل به استخدام و استفاده از فن آوری است.”

آنها را به استخدام داوطلبان با استفاده از یک برنامه به نام Waayslive… جایی که آنها برنامه ریزی و انجام مصاحبه های ویدئویی با نامزد پان هند و کامل خود را از روند استخدام از طریق برنامه.

“این بسیار ساده است,” او گفت:. شما فقط باید برای دانلود Waayslive نرم افزار و برنامه های, مصاحبه های ویدئویی به عنوان در هر راحتی از این شرکت و نامزد. بازخورد فوری بیش از حد و استخدام ساده شده است.

Vidya شانکار استخدام 28 نفر از طریق این نرم افزار تا کنون و او می گوید که هزینه و زمان استخدام شده است کمتر از 10 درصد از راه متعارف است.

Aroon Balakrishnan, بنیانگذار Waayslive گفت: “ما شاهد افزایش محبوبیت از هر دو جویندگان کار و کارفرمایان به خصوص از ماهاراشترا و او خوشحال است که او راه اندازی یک محصول است که کمک می کند تا مردم شغل ها به راحتی و با خیال راحت.” “ماموریت ما این است که #indiaemployed,” او گفت:.

“بیش از 3500 شرکت ها و 35000 جویندگان کار در حال حاضر ثبت نام با ما و ما را دیده اند حدود 500+ شرکت ها و 10000 جویندگان کار ثبت نام شده در این ماه به تنهایی. بودن در استخدام بخش برای بیش از یک دهه من با تجربه مشکلات در این بخش و راه حل این است که Waayslive,” او اضافه شده است.

“ما معرفی تصویری رزومه که در آن یک کارجو می تواند خود را معرفی بهتر با 1 دقیقه ویدئو به جای یک کپی/چسباندن کاغذ رزومه. با نق شعاع پیدا کردن یک شغل در کنار خانه یک واقعیت است. ما قصد داریم به یک پلت فرم که در آن کارفرمایان و جویندگان کار با یکدیگر ارتباط برقرار کردن با هیچ شخص ثالث دخالت. ما در دسترس بر روی وب در اندروید و iOS سیستم.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im