شیوع کروناویروس: رسمی آن! ماسک صورت ساخته شده اجباری در بمبئی

شیوع کروناویروس: رسمی آن! ماسک صورت ساخته شده اجباری در بمبئی – اخبار

به روز شده: Apr 08, 2020, 20:44 IST | یک خبرنگار | بمبئی

BMC رئیس Praveen Pardeshi مسائل فرمان سفارش مردم در حال حرکت در اطراف در اماکن عمومی مانند خیابان و بیمارستان و ادارات و بازار و غیره به هر دلیل به پوشیدن ماسک صورت. تانه و پونا دنبال کت و شلوار

People wearing face mask on Bandra's SV Road. Pic: Pradip Dhivar

مردم با پوشیدن ماسک صورت در Bandra را SV جاده ها است. عکس: Pradip Dhivar

در برای اولین بار در کشور ماسک صورت ساخته شده اند اجباری برای همه بمبئی شهروندان که مایل به حرکت در اطراف در این شهر در هر مکان های عمومی به هر دلیل با توجه به BMC اطلاع رسانی در اینجا در روز چهارشنبه.

صدور بخشنامه های Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) همچنین هشدار داد از دستگیری در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی (IPC) برای ايميل خود را سفارش دهید. با توجه به گزارش منتشر شده در IANS این ماهاراشترا دولت روز چهارشنبه ماسک صورت اجباری به عنوان بخشی از لباس برای تمام شهروندان در بمبئی شهری و منطقه پونا شهری منطقه که می خواهید به حرکت در اطراف در هر مکان های عمومی به هر دلیل

در یک فرمان BMC کمیسر Praveen Pardeshi گفت: اندازه گیری شد لازم به عنوان مطالعات نشان داده اند که با پوشیدن ماسک صورت می تواند کاهش قابل ملاحظه ای گسترش coronavirus از و به افراد آینده در تماس با یکدیگر علاوه بر دیگر اجباری اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر اجرا شده است.

او دستور داده است که هر یک از افراد در حال حرکت در اطراف در اماکن عمومی مانند خیابان و بیمارستان و ادارات و بازار و غیره به هر دلیل باید پوشیدن یک ماسک صورت.

maskاواسط روز یک کپی از حکم صادر شده توسط BMC کمیسر Praveen Pardeshi

این نیز قابل اجرا برای همه مردم در حال حرکت در اطراف در وب سایت رسمی خود و یا وسایل نقلیه شخصی در هر سایت و دفتر یا محل کار علاوه بر حضور در هر گونه تجمع و یا برگزاری جلسات در محل کار.

این ماسک را می توان به طور منظم 3-لایه ماسک و یا پارچه ماسک یا در دسترس با داروخانه ها و یا خانه ساخته شده است که می تواند شسته شده و مورد استفاده مجدد پس از ضد عفونی آنها Pardeshi گفت.

مدت کوتاهی پس از آن خان کمیسر پلیس Vivek Phansalkar نیز صادر مشابه سفارشات برای شهرستان تحت افتد که MMR.

مدنی رئیس دستور اکید — با تنبیهی بند آمد — به عنوان بمبئی ادامه داد تا به اوج بالاترین در این کشور در شرایط حداکثر Covid-19 مرگ و میر (40) و موارد مثبت (686) تا امروز.

با افزایش 773 موارد در 24 ساعت گذشته هند تعداد کل COVID-19 مورد بود در 5,194 گفت: وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز چهارشنبه.از 5194 موارد 4,643 موارد گزارش شده به فعال موارد در حالی که 401 مردم را بهبود/تخلیه و مهاجرت. وزارت گزارش 10 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته افزایش تلفات به 149.

در یک آدرس به دولت در روز چهارشنبه, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray همچنین اعتراض مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>