شیوع کروناویروس: این فرد حتی برای Bandra غرب مغازه

شیوع کروناویروس: این فرد حتی برای Bandra غرب مغازه ها – اخبار

به روز شده: Apr 08, 2020, 07:15 IST | Chetna Sadadekar | بمبئی

BMC مسائل حروف به مغازه داران در بازار جاده به عملکرد عجیب و غریب/حتی خرما برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و منصرف کردن loiterers

Bazaar Road at Bandra West closed by BMC and police on Tuesday. Pic/Shadab Khan

بازار جاده در Bandra غرب بسته BMC و پلیس در روز سه شنبه. عکس/Shadab خان

در تلاش برای دستگیری گسترش Covid این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در حال حاضر قصد دارد به آزمایش با یک فرد حتی تاریخ فرمول برای فروشگاه های ارائه خدمات ضروری است. معاون شهرداری کمیسر Vinayak Vispute روز سه شنبه با صدور نامه به مغازه داران در بازار جاده در Bandra غرب در مورد این. این انجام شد پس از مردم پیدا شد loitering اطراف به بهانه خرید اقلام ضروری مدنی, مقامات گفت.

این حرکت نیز یک نتیجه از یک برک آوت از Covid موارد در شلوغ جیب این شهرستان است. بازار جاده است که تعدادی از فروشگاه های مواد غذایی در محاصره مناطق مسکونی است. H West ward, رهبری Vispute متشکل از Bandra غرب ایران و, Santacruz غرب و تا کنون ثبت نام از 16 موارد مثبت.

BMC نامه در مورد فرد حتی تاریخ فرمول فرستاده شده است به حدود 100 مغازه داران در بازار جاده (از بستان هتل SV جاده به Jain Mandir). اما فروشگاه های پزشکی اجازه خواهد داشت به تابع در همه تاریخ.

با توجه به بخشنامه ها, مغازه ها واقع در جنوب بازار جاده باز باقی خواهد ماند در فرد تاریخ و مغازه ها در شمال باز باقی خواهد ماند حتی تاریخ. عدم پیروی از این دستورالعمل را دعوت کیفری اقدام علیه داران در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی در این نامه به عنوان خوانده شده.

“این تصمیم گرفته شده است در مشورت با پلیس حتی به عنوان آنها فکر می کردند این بود که برای محدود کردن جنبش با در نظر گرفتن اقدامات سختگیرانه تر که با وجود هشدارهای این loitering در بازار جاده ادامه داد:” Vispute گفت: اواسط روز و اضافه میکند: “ما مشاهده کردیم که یک الگو و متوجه شدم که بسیاری فقط مبادرت به چت و لرز. در حال حاضر اگر مغازه ها بسته آنها نمی خواهد که به هر بهانه ای.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de