شیوع کروناویروس: آن است که یک ماده از زندگی و مرگ گفتن به دام افتاده Matheran محلی

شیوع کروناویروس: آن است که یک ماده از زندگی و مرگ گفتن به دام افتاده Matheran محلی – اخبار

به روز شده: May 07, 2020, 07:43 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

می گویند مردم محلی از Matheran, درخواست تجدید نظر به دولت به آنها حداقل یک سرعت به عنوان حمل و نقل اقلام ضروری سوار بر اسب است که هزینه آنها ثروت

Matheran residents are fully dependent on horses to transport essential goods

Matheran ساکنان به طور کامل وابسته به اسب برای حمل و نقل کالاهای ضروری

فقط یک سرعت ما را نجات دهد. آن است که یک ماده از زندگی و مرگ!” اعتراض ساکنان Matheran که ‘به دام افتاده’ بر روی تپه ای در طول این مستند است که آنها را مجبور به صرفا وابسته به اسب برای حمل و نقل کالاهای ضروری و آن را هزینه آنها ثروت.

هیچ موتوری خودرو مجاز است در Matheran آن را به عنوان سازگار با محیط زیست حساس منطقه و پس از مستند قطار نیز بسته و ساکنان در حال حاضر قادر به استفاده از handcarts به عنوان کارگران دور رفته اند. آنها را به دادگاه تجدید نظر به وزیر محیط زیست Prakash Javadekar به دخالت.
“این ریکشا Sanghatana آماده است برای نظارت بر سرعت سرویس برای اطمینان از آن است که سوء استفاده در هر سطح” شکیل پاتل جمهور Shramik ریکشا Chalak Malak Sanghatana گفت: در نامه ای به Javadekar.

“هنگامی که این مستند آغاز شد و ما با استفاده از handcarts و اسب برای حمل و نقل کالا. اما به عنوان روز گذشت, سبد خرید-دستگاه کشش رفت. در حال حاضر برای حمل و نقل گاز مایع (LPG) ما مجبور به پرداخت هزینه R100 در هر سیلندر” Sunil Shinde محلی گفت.

“در نظر داشتن موضوع مرگ و زندگی شهروندان و ضرورت توجه ما به درخواست مقامات اجازه می دهد تا حداقل یک سرعت در شهر” Shinde اضافه شده است.

برای 6,500 ساکنان ایستگاه تپه وابسته به 460 اسب که نیاز به تغذیه می شود و همچنین.

محلی ریکشا Sanghatana تا به حال ثبت یک دادخواست به معرفی e-rickshaws و حتی آماده است برای نظارت بر حرکت از tempos. این Matheran شورای شهرداری نیز خواسته منطقه Raigad جمع آوری اجازه می دهد تا tempos به کشتی کالاهای اساسی تا زمانی که مستند است بیش از, اما اجازه رد شد پس از این موضوع بود زیر judice.
Manoj Khedkar رییس جمهور سابق Matheran شورای شهرداری گفت: اواسط روز “Tempos تنها باید اجازه داده شود به عنوان یک اقدام اضطراری در طول مستند. آن را حل بسیاری از مسائل است.”

در حالی که مقامات منطقه باقی مانده در دسترس نیست برای نظر محیط زیست گفت: وجود دارد می تواند یک راه است. ارشد زیست Sarang Vaman Yadwadkar گفت: اگر این یک سوال بود از زنده ماندن آنها فقط باید به اطلاع دادگاه و پیش بروید. این نیز می توان طبقه بندی شده اند در سطح شهری.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>