شیوع کروناویروس: IPL تحت فشار قرار دادند به Apr 15

شیوع کروناویروس: IPL تحت فشار قرار دادند به Apr 15 – ورزشی

به روز شده: May 14, 2020, 08:05 IST | Harit N Joshi | بمبئی

اما فرانچایز احساس می کنید آن را یک هفته دیگر پس از آن برای به دست آوردن بازیکنان کوک شده برای رویداد; شورای حکام برای دیدار امروز است.

MI skipper Rohit Sharma after being dismissed for 67 against CSK at MA Chidambaram Stadium last April

MI کاپیتان Rohit Sharma پس از اخراج برای 67 برابر CSK در کارشناسی ارشد چیدمبرم ورزشگاه آوریل گذشته

هر چند BCCI در روز جمعه تصمیم گرفت به “تعلیق” لیگ برتر هند تا 15 آوریل به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر رمان Coronavirus عدم قطعیت هنوز بيشترین طول انجام مسابقات.

در حالی که این فرانچایز استقبال کرده اند BCCI تصمیم برای به تعویق انداختن لیگ که قرار بود برای شروع در مارس 29, تیم, مقامات دیدار خواهد کرد BCCI دفتر حامل و IPL شورای حکام امروز به درک راه رو به جلو است.

“ما را کوتاه خواهد کرد این تیم در مورد برنامه های ما و آدرس خود را نمایش داده شد. هیچ کس واقعا نمی داند تا زمانی که این وضعیت باقی خواهد ماند. وجود دارد بسیاری از عوامل” IPL رئیس Brijesh پاتل گفت: اواسط روز جمعه.

در حالی که دهلی نو تصمیم گرفته است برای میزبانی لیگ برای یک ماه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 چند کشورهای دیگر نیز خانههای گلی خالی بیش از زیر کت و شلوار.

وقتی پرسیده شد که آیا IPL را ببینید بیشتر دو هدر و یا ناقص برنامه پاتل گفت: “ما در حال کار بر روی هر جنبه ای است. همه چیز بحث خواهد شد.”

MS Dhoni and Virat Kohli
MS Dhoni و Virat Kohli

بالاترین در franchises ذهن است که ممکن است تاریخ لیگ به پا زدن کردن. “IPL است به حالت تعلیق تا مارس 15 اما این بدان معنا نیست آن آغاز خواهد شد در آن روز.

ما برای اولین بار می خواهید به درک که مسابقات آغاز خواهد شد. پس از محدود کردن در ویزا است تا 15 آوریل آن را حداقل یک هفته زمان برای بازیکنان می رسند. که اگر این وضعیت برطرف کردن” گفت: حق رای دادن رسمی.

چالش بعدی برای تیم است برای به دست آوردن اطفال به شیار. “ما باید برای نگه داشتن چند اردوگاه برای بازیکنان ما قبل از شروع مسابقات. ما باید درک کنند که این یک دوره تعطیلات برای اطفال. پس هیچ جلسات آموزشی انجام می شود بازیکنان باید به باقی می ماند در داخل خانه به عنوان وجود دارد محدودیت در بیرون رفتن از” حق رای دادن مقام گفت.

BCCI جمهور Sourav Ganguly گفت: امنیت مردم مهم است. “امنیت مردم اولویت ما است. همه چیز خواهد بود کار می کرد بعد. هیچ کس هیچ انتخاب [در چنین شرایطی],” Ganguly در جمع خبرنگاران کریکت مرکز.

BCCI وزیر Jay شاه در بیانیه ای گفت: “BCCI از نزدیک کار خواهد کرد با دولت هند همراه با وزارت امور جوانان و ورزش, وزارت بهداشت و رفاه خانواده و همه دیگر مربوط مرکزی و دولت ادارات دولتی در این زمینه است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de