شیوع کروناویروس: هند COVID-19 نرخهای مرگ و میر به 2.25 درصد

شیوع کروناویروس: هند COVID-19 نرخهای مرگ و میر به 2.25 درصد – اخبار

به روز شده: ژوئیه 28, 2020, 22:19 IST | سرپرستان |

هر MoHFW, ramped تا سه ردیف بیمارستان زیرساخت های همراه با بی درنگ و بدون درز بیمار مدیریت کمک کرده است افزایش مداوم در بهبود

India has seen more than 30,000 recoveries per day in last five days, the ministry said. Picture/Sayyed Sameer Abedi

هند دیده است بیش از 30000 بهبود هر روز در پنج روز گذشته وزارت گفت. عکس/سید Sameer عابدی

به عنوان تایید COVID-19 موارد در هند مشخصی به 14,83,156 که 33,425 مردم فوت کرده اند, کاهش نرخ مرگ و میر در 2.25 درصد طبق آخرین دولت گزارش آمده است به عنوان یک امید.

مورد مرگ و میر گزارش (CFR) کاهش می یابد از سراسر 3.33 درصد در اواسط ماه ژوئن به 2.25 درصد در روز سه شنبه وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) داده ها نشان داد در روز سه شنبه هنگامی که 47,703 تازه رمان coronavirus موارد با 654 جدید مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور در 24 ساعت گذشته.

“هند مورد مرگ و میر (CFR) است که به تدریج در حال سقوط و در حال حاضر آن است که 2.25 درصد است. هند در ادامه راهپیمایی خود را به عنوان یک کشور با یکی از پایین ترین نرخ مرگ و میر در جهان” وزارت گفت. به عنوان در هر MoHFW اطلاعات بازیابی رای نیز دیده می شود افزایش از حدود 53 درصد در اواسط ماه ژوئن به بیش از 64 درصد در روز سه شنبه. با 35,176 ترخيص بيماران در 24 ساعت گذشته کل بهبود ایستاده در 9,52,743 داده می گوید.

با بهبود روزانه بازیابی شماره شکاف بین بازیافت موارد و فعال موارد نیز دائما در حال افزایش گفت: این اطلاعات اضافه کرد آن است که 4,55,755 در حال حاضر. این به این معنی واقعی فعال مورد بار است که در حال حاضر 4,96,988 و همه تحت نظارت های پزشکی.

هر MoHFW, ramped تا سه ردیف بیمارستان زیرساخت های همراه با بی درنگ و بدون درز بیمار مدیریت کمک کرده است افزایش مداوم در بهبود. برای پنجمین روز متوالی وزارت گفت: هند دیده است بیش از 30000 بهبود در هر روز.

این دستاورد به عنوان در هر وزارت یک نتیجه از اجرای موثر استراتژی مهار همراه با خانه به خانه, نظرسنجی تهاجمی تست و استاندارد مدیریت بالینی پروتکل های مبتنی بر جامع استاندارد مراقبت رویکرد است که اطمینان می داد که بیمارستان شدند unburdened با نظارت خانه انزوا برای بیماران بدون علامت.

تحت هدایت دولت مرکزی و ایالت یا قلمرو اتحادیه (UT) دولت باید متمرکز بر کاهش مرگ و میر به طور موثر مدیریت موارد شدید و اولویت بندی مراقبت از جمعیت در معرض خطر با استفاده از زمینه مراقبت های بهداشتی کارگران منجر به کاهش CFR در سراسر کشور, وزارت گفت.

این وزارتخانه گفت که تلاش های متمرکز در مرکز و دولت و UT دولت و همچنین تشخیص زودرس و انزوا همراه با handholding دولت و UTs توسط تیم های متخصص در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), New Delhi به صورت کارآمد مدیریت بالینی در بیمارستان بستری موارد و دوره ای بازدید مرکزی تیم متحمل شده اند نتایج به طور مداوم بهبود میزان بهبودی.

ماهاراشترا باقی مانده بدترین آمار دولت و گزارش 7,924 جدید عفونت و مصرف آن شمارش به 3,83,723 به دنبال تامیل نادو (2,13,723) دهلی (1,31,219) و کارناتاکا (1,01,465). ملی سرمایه ثبت یک روز سنبله از 613 موارد مصرف چوب خط حساب کردن فراتر از 1.3 لاخ موارد که 10,994 فعال بودند موارد به عنوان 3,853 نفر کشته و 1,16,372 شد درمان و مرخص شد.

در جبهه جهانی کلی تعداد coronavirus موارد صدر 16.4 میلیون در حالی که مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 652,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. همانطور که از صبح روز سه شنبه تعداد کل موارد بود در 16,407,310 در حالی که مرگ و میر افزایش به 652,459 دانشگاه, مرکز سیستم های علوم و مهندسی (CSSE) نشان داد در آخرین به روز رسانی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید