شیوع کروناویروس: هند COVID-19 مورد افزایش به 9352 هیچ مورد جدید در 25 منطقه برای 14 روز

شیوع کروناویروس: هند COVID-19 مورد افزایش به 9352 هیچ مورد جدید در 25 منطقه برای 14 روز – اخبار

انتشار: May 13, 2020, 21:55 IST | ANI | بمبئی

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس کشور در ساعت 10 صبح روز سه شنبه و به احتمال زیاد به بحث در مورد دوره بیشتر از اقدام برای مقابله با بحران ناشی از ویروس

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

یکی به اخر مانده بعد از 21 روز مستند دیدم تعدادی از coronavirus موارد در کشور رسیدن به 9352 با 905 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته. برنامه عمل دولت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 خیره است بازده نتایج در 25 منطقه در سراسر 15 متحده است که گزارش شده هر صورت در 14 روز گذشته

پنجاه و یک نفر کشته در 24 ساعت گذشته در نظر گرفتن مجموع تلفات 324. به عنوان بسیاری به عنوان 25 کارمندان بمبئی Bhatia بیمارستان آزمایش مثبت برای coronavirus و تعداد موارد در این شهرستان رسیده است 1549. تعداد کسانی که فوت کرده اند رسیده است 100 در این شهرستان است. ماهاراشترا با 2,064 موارد همچنان به بدترین آسیب دیده و به دنبال آن دهلی نو با 1,154 موارد و تامیل نادو با 1075 موارد است. تعداد مهار مناطق در دهلی نو شده است افزایش یافته و به 47.

موارد جدید گزارش شده از چندین ایالت از جمله کرالا راجستان و اوتار پرادش است. Nagaland گزارش اول خود را COVID-19 مورد زیر که چند محلات و یک بیمارستان در دیمپور hve شده مهر و موم شده. Uttarakhand وزارت بهداشت گفت که هیچ مثبت جدید COVID-19 مورد پدید آمده در دولت برای پنجمین روز در یک ردیف.

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس کشور در ساعت 10 صبح روز سه شنبه و به احتمال زیاد به بحث در مورد دوره بیشتر از اقدام برای مقابله با بحران ناشی از ویروس. اتحادیه وزرا و مقامات ارشد بازگشت به کار در دفاتر خود را در روز دوشنبه انجام شد و با پیروی اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: 2,06,212 COVID-19 آزمايشات انجام شده تا دیروز. “سرعت که در آن ما در حال انجام تست امروز ما یک سهام که با آن ما می توانیم انجام آزمایشات برای شش هفته به راحتی” ICMR سر دانشمند دکتر رامان R Gangakhedkar گفت که روزانه در رسانه های توجیهی در COVID-19 وضعیت.

او گفت: محموله از COVID-19 (/topic/covid-19) کیت انتظار می رود برای رسیدن از چین در 15 آوریل در دهلی معامله گران در دهلی Azadpur مندی شده است گفت: به دنبال این فرد حتی حکومت با توجه به ریختن اعداد اجتماعی را حفظ فاصله. وجود خواهد داشت مبهوت زمان برای فروش میوه ها و سبزیجات در mandis.

در Mangaluru یک مورد به ثبت رسیده است در برابر دو افراد زیر سن قانونی در شرق ایستگاه پلیس پس از آنها نقض مستند هنجارهای. از آنها تولید خواهد شد قبل از دادرسی ویژه نوجوانان هیئت مدیره. 17 سال بود گرفتار در تلاش برای دزدکی حرکت کردن دوست خود را از آپارتمان خود پیچیده با استفاده از یک چمدان.

“A17-ساله ساکن Orchid آپارتمان Balmatta دعوت دوستان خود ساکن Motisham آپارتمان Pandeshwar به ماندن با او در آوریل 11,” گفت: PS Harsha این کمیسر پلیس Mangaluru. دوستان می خواستم به بازگشت به آپارتمان خود را در Pandeshwar روز بعد اما با توجه به تدابیر شدید امنیتی در محل قرار داده و او رو در داخل یک واگن برقی بزرگ چمدان.

بر اساس سوء ظن پرسنل امنیتی هشدار به ساکنان ساختمان را باز کرد و چمدان که از آنها شوکه شده بودند برای پیدا کردن یک پسر پله.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im