شیوع کروناویروس: راه آهن هند برای آغاز عملیات قطار مسافری از مارس 12

شیوع کروناویروس: راه آهن هند برای آغاز عملیات قطار مسافری از مارس 12 – اخبار

منتشر شده در مارس 10, سال 2020, 20:52 IST | یک خبرنگار | بمبئی

از آن خواهد شد الزامی برای مسافران به سایش پوشش و تحت غربالگری در خروج و تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

راه آهن هند قصد دارد به تدریج راه اندازی مجدد قطار مسافری عملیات از 12 مه در ابتدا با 15 جفت از قطار (30 بازگشت سفر). این قطار خواهد بود اجرا به ویژه قطار از دهلی نو ایستگاه اتصال دیبروگره Agartala, Howrah, Patna, بیلسپور, رانچی Bhubaneswar, سکوندربد بنگلور چنای تریواندروم مدگن بمبئی مرکزی احمدآباد و جامو Tawi.

پس از آن راه آهن هند باید شروع بیشتر خدمات ویژه در مسیرهای جدید بر اساس در دسترس مربیان پس از رزرو 20,000 مربیان برای COVID-19 مراکز مراقبت و تعداد کافی از مربیان بودن این سایت متعلق به فعال کردن عملیات تا 300 قطار روزمره به عنوان “Shramik ویژه” برای رشته شدند.

رزرو براي رزرو در این قطار شروع خواهد شد در 4 بعد از ظهر در مارس 11 و در دسترس خواهد بود تنها در وب سایت IRCTC (https://www.irctc.co.in/). رزرو بلیط شمارنده در ایستگاه های راه آهن باید بسته باقی می ماند و هیچ شمارنده بلیط (از جمله پلت فرم بلیط) صادر می شود.

تنها مسافران با مدرک معتبر تایید بلیط مجاز برای ورود به ایستگاه های راه آهن. از آن خواهد شد الزامی برای مسافران به سایش پوشش و تحت غربالگری در خروج و تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار. جزئیات بیشتر از جمله برنامه قطار صادر خواهد شد به طور جداگانه در دوره به دلیل.

منابع: PIB دولت هند

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de