شیوع کروناویروس: هند نیروی دریایی قرنطينه 44 evacuees از ایران

شیوع کروناویروس: هند نیروی دریایی قرنطينه 44 evacuees از ایران – اخبار

انتشار: May 13, 2020, 10:22 IST | | بمبئی

هند نیروی دریایی که توسط یک تیم پشتیبانی از محافظت از پرسنل و کارکنان دیگر به مراقبت از پاکیزگی از تسهیلات خود را در آسایش و رفاه است.

نیروی دریایی هند قرنطینه تسهیلات در مواد سازمان Ghatkopar است در سکوت و با موفقیت به اتمام وظیفه quarantining 44 evacuees (از جمله 24 زنان) از ایران. در همه 44 افراد صرف 30 روز در این مرکز شروع مارس 13, با پایان دادن به هر تست منفی برای COVID-19 مارس 28.

یک تیم پزشکی از کارکنان نیروی دریایی مشغول به کار خستگی ناپذیر برای نظارت بر سلامت evacuees. آنها پشتیبانی شده توسط یک تیم از محافظت از پرسنل و کارکنان دیگر به مراقبت از پاکیزگی از تسهیلات خود را در آسایش و رفاه است. این مواد غذایی ارائه شده بود آماده تحت نظارت دقیق و سفارشی برای دیدار با هر نیاز خاص است.

Evacuees ساخته شد راحت در این مرکز با ارائه یک کتابخانه و یک اتاق تلویزیون بازی های داخل سالن های تربیت بدنی و حتی محدود دنده کریکت.

در سراسر کشور مستند با دسترسی محدود از فروشگاه های مطرح شده چالش های اضافی بودند که با غلبه بر نوآوری و حل و فصل. بیشتر evacuees’ اقامت تمدید شد به عنوان آنها تا به حال هیچ وسیله رفت و آمد به خانه های خود در سرینگر و لاداخ. در نتیجه ترتیبات ساخته شده بودند به ترابری آنها را با استفاده از جنگنده های نیروی هوایی و در 12 آوریل, یک هواپیمای C-130 پرواز این افراد به ریاستجمهوری رسید. برای سفر بازگشت هر مهاجر داده شد بسته بندی مواد غذایی تنقلات و دو دست دوخته ماسک, حسن نیت ارائه میدهد NWWA Ghatkopar.

نیروی دریایی هند متعهد به کمک به این تلاش ملی در مبارزه با COVID-19 و آماده برای کمک به شهروندان هند و دولت مدنی در هر شیوه ممکن است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im