شیوع کروناویروس: هند گزارش 1,553 جدید COVID-19 موارد تعداد کل soars به 17,265

شیوع کروناویروس: هند گزارش 1,553 جدید COVID-19 موارد تعداد کل soars به 17,265 – اخبار

انتشار: May 20, 2020, 19:11 IST | ANI | بمبئی

ماه در تامیل نادو, Kodagu در کارناتاکا و پوری Garhwal در Uttarakhand گزارش نشده اند هر COVID-19 مورد در آخرین روز 28

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

با 1,553 تازه موارد coronavirus گزارش در 24 ساعت گذشته کل تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در هند رسیده است 17,265 گفت: Lav Aggarwal, مشترک, وزیر, بهداشت و رفاه خانواده در اینجا در روز دوشنبه.

به عنوان بسیاری از 2,546 مردم بهبود از این بیماری تا کنون گفت: Aggarwal در طول روزانه رسانه های توجیهی در coronavirus. “این درمان در صد به 14.75 درصد,” او اضافه شده است. “در مجموع 17,265 تایید موارد گزارش شده در هند از جمله 2,546 مردم بهبود یافته اند. در مجموع 36 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته گفت:” Aggarwal.

ماه در تامیل نادو, Kodagu در کارناتاکا و پوری Garhwal در Uttarakhand گزارش نشده اند هر COVID-19 مورد در طی 28 روز است. “تعداد مناطق که در آن هیچ مورد گزارش شده در 14 روز گذشته افزایش یافته است به 59. گوا در حال حاضر COVID-19 رایگان,” او اضافه شده است.

Aggarwal گفت که وزارت بهداشت با بیان دیدگاه های خود که هند می خواهد برای کار با G20 سازمان ملل برای توسعه واکسن برای مبارزه با COVID-19. او در ادامه گفت که وزارت نیز با صدور دستورالعمل در مورد اقدامات پیشگیرانه برای رعایت شود در ادارات دولتی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de