خرید رپورتاژ

شیوع کروناویروس: هند آسانسور موقت ممنوعیت عرضه مالاریا مواد مخدر به برخی تحت تاثیر قرار سازمان ملل – اخبار

انتشار: May 07, 2020, 11:11 IST | ANI | دهلی نو

MEA اشاره کرد هند برای اولین بار تعهد است به اطمینان حاصل شود که وجود دارد سهام کافی از داروهای مورد نیاز مردم خود را دارد.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

دهلی نو: هند روز سه شنبه به طور موقت مجوز صادرات پاراستامول و ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) در مقادیر مناسب به برخی از کشورها شده اند که به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“از نظر انسانی جنبه های همه گیر آن تصمیم گرفته شده است که هند مجوز پاراستامول و هیدروکسی کلروکین (HCQ) در مقادیر مناسب برای تمام کشورهای همسایه که وابسته به توانایی های ما,” MEA سخنگوی Anurag Srivastava در بیانیه ای گفت.

“ما همچنین عرضه این مواد مخدر ضروری است به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. ما را از این رو مانع از هر گونه گمانه زنی در این زمینه و یا هر گونه تلاش برای politicise ماده” سخنگوی اضافه شده است.

“با توجه به عظمت COVID-19 گیر هند همواره ادعا می کند که جامعه بین المللی باید نمایش قوی همبستگی و همکاری” در بیانیه ای گفت:.

MEA به ذکر است که مانند هر مسئول دولت هند برای اولین بار تعهد است به اطمینان حاصل شود که وجود دارد سهام کافی از داروهای مورد نیاز مردم خود را دارد.

به منظور اطمینان از این موقت برخی از مراحل گرفته شد برای محدود کردن صادرات تعدادی از محصولات دارویی. در همین حال یک ارزیابی جامع از شرایط ممکن است تحت حالات مختلف وزارت گفت.

“پس از تایید در دسترس بودن دارو برای تمام احتمالات ممکن در حال حاضر پیش بینی این محدودیت تا حد زیادی برداشته” به آن اضافه شده است.

اداره کل تجارت خارجی (DGFT) نیز اعلام محدودیت های بلند در 14 مواد مخدر در روز گذشته ،

“با توجه به پاراستامول و HCQ, آنها را نگه داشته و در یک مجوز دسته و تقاضای خود را موقعیت خواهد بود به طور مداوم تحت نظارت. اما سهام موقعیت می تواند به ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای دیدار با صادرات تعهدات است که آنها تا به حال قرارداد” Srivastava گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de