شیوع کروناویروس: در کانون Dharavi اولویت است به منظور کاهش ازدحام می گوید Varsha Gaikwad

شیوع کروناویروس: در کانون Dharavi اولویت است به منظور کاهش ازدحام می گوید Varsha Gaikwad – اخبار

به روز شده: مه 24, 2020, 18:19 IST | سرپرستان | بمبئی

خصوصی پزشکان در حال بازی در یک نقش حیاتی در کمک به ما برای تشخیص موارد و شناسایی خوشه به عنوان آنها می دانند که خانواده ها و اند که سطح اعتماد به نفس Varsha Gaikwad گفت:

Maharashtras Education Minister Varsha Gaikwad with Health Minister Rajesh Tope. Picture/Instagram Varsha Gaikwad

Maharashtras وزیر آموزش و پرورش Varsha Gaikwad با وزیر بهداشت راجش Tope. تصویر/Instagram Varsha Gaikwad

Maharashtras وزیر آموزش و پرورش Varsha Gaikwad است 4-اصطلاح MLA از Dharavi و بار دوم وزیر کابینه در Uddhav Thackeray-led ماها Vikas Aghadi دولت است. او حوزه Dharavi پدید آمده است به عنوان یک خوشه از COVID-19 با تعداد کل موارد عبور از 1400. او می گوید: دولت در تلاش است به منظور کاهش ازدحام در منطقه و اعمال اجتماعی فاصله. علاوه بر این دولت نیز تسهیل بازگشت مهاجران به مکان های مادری خود.

مهتری سیاستمدار – پدر Eknath Gaikwad رئیس جمهور بمبئی کنگره — Varsha Gaikwad او وظیفه برش در Dharavi است که در آسیا بزرگترین زاغه و که در آن بیش از 7 لاخ مردم تنگ در یک منطقه از 2.25 کیلومتر مربع.

او صحبت می کند به طور انحصاری به سرپرستان و جادوها خود را اولویت است. گزیده ای از مصاحبه:

چه شده است که وضعیت در Dharavi?

در اطراف وجود دارد 1,400 تاج موارد مثبت در Dharavi. این موارد در حال افزایش است در جای دیگر در بمبئی بیش از حد ما برای تست بیشتر به عنوان هر دولت مرکزی دستورالعمل. ما به طور مداوم در حال آزمایش برای تشخیص موارد است.

چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام در Dharavi?

ما باز حمل و نقل اردوگاه و در حال آزمایش افرادی که علائم. ما در حال تلاش برای تشخیص به عنوان بسیاری از موارد به عنوان امکان پذیر است. ما باید افتتاح مراکز در بخش سیون بیمارستان و در BMC (Brihanmumbai شهرداری شرکت) بیمارستان.

چگونه شما در برخورد با کارگران مهاجر در Dharavi?

کسانی که می خواهند برای رفتن به صفحه اصلی, آیا از, Uttar Pradesh, Chhattisgarh راجستان یا تامیل نادو ما در حال تنظیم خود را بازگشت به مکان های مادری خود طبق بخشنامه دولت دولت. ما در حال ساخت یک لیست از این افراد از طریق سازمان های غیر دولتی و حزب ما کارگران است. هنگامی که تعداد کافی هستند ما کتاب آموزش و ارسال آنها را به کشورهای خود را روزانه است. در Dharavi دولت نخست کار این است که سعی کنید و کاهش ازدحام در این منطقه به دلیل بسیاری از مردم با هم زندگی می کنند در خانه های کوچک. آن را بسیار دشوار است برای شناسایی افراد و تست آنها و ردیابی تماس های از آنجا که هر خانه دارای 7 به 8 نفر زندگی می کنند در.

چگونه شما در حال گرفتن کمک از سازمان های غیر دولتی و دیگران ؟

ما ارائه 25 آمبولانس به Jain Samaj; هر آمبولانس کار می کند مانند یک درمانگاه و سرنشین دار توسط پزشکان خصوصی که تست و کمک در ردیابی افرادی که علائم. ما در حال نظارت به طور مداوم; غربالگری امکان پذیر نیست در یک روز. خصوصی پزشکان در حال بازی در یک نقش حیاتی در کمک به ما برای تشخیص موارد و شناسایی خوشه به عنوان آنها می دانند که خانواده ها و اند که سطح اعتماد به نفس.

چگونه شما شناسایی آسیب پذیر بخش?

ما در حال اولویت بندی افراد سالمند در آزمون و همچنین کسانی که سابقه فشار خون بالا و دیابت و یا بیماری های دیگر است. در مورد برخی از آنها تست مثبت یا نشان دادن علائم آنها درمان یا نگهداری در مراکز قرنطینه. وجود دارد Covid-19-اختصاصی بیمارستان ها; ما گرفته اند و مدارس و هتل ها و مراکز جامعه در منطقه به عنوان در مدیریت بحران عمل می کنند و تبدیل آنها به مراکز قرنطینه.

هیچ مدرکی دال بر جامعه گسترش یابد ؟

شما باید به درک این جمعیت شناسی از Dharavi که در آن 80 درصد از مردم زندگی می کنند در کمتر از 100 فوت مربع مساحت دارد و بیش از پنج تا هفت نفر در هر خانه و حداقل 50 نفر با استفاده از یک صندلی توالت. پس از آن بسیار مشکل برای آنها را به حفظ اجتماعی فاصله در خانه های خود. اجتماعی فاصله گرفته ایم مراحل را برای ایجاد آگاهی در میان مردم و توزیع عفونی. ساختمان ها و مکان مشترک شده اند fumigated.

شما می گویند شما در حال تلاش برای کاهش ازدحام در Dharavi اجتماعی را حفظ فاصله?

ما در حال تلاش برای حفظ فاصله اجتماعی به منظور کاهش ازدحام. در همکاری با پزشکان در سطح جامعه ما باید سعی در القای اعتماد به نفس در میان مردم و ما در حال نظارت بر آنها را به طور مداوم.

کسانی هستند که در حال بیرون رفتن از بمبئی در حال تست کرده ؟

ما در پیوستن به دولت مرکزی سیاست ها و دستورالعمل ها را با کشورهای دیگر. کسانی که در حال ترک توسط وسایل نقلیه خصوصی و اتوبوس در حال آزمایش هستند اما کسانی که در حال رفتن با قطار آنها به نمایش در ایستگاه های راه آهن. کسانی که نشان می دهد علائمی مانند تب از هم جدا هستند و نگهداری در قرنطینه مراکز هر چند آنها نمی نیاز به یک گواهی پزشکی (در حالی که ترک).

ما در حال دادن جیره و نیز مواد غذایی پخته شده از طریق سازمان های غیر دولتی از طریق شبکه ما و رسیدن به آنها را از آنجا که آنها در حال انتظار نمی رود که به بهانه مواد غذایی است. در حالی که انجام بنابراین ما نگه داشتن در ذهن اجتماعی فاصله. در این وضعیت ما درک می کنیم که بسیاری از آنها آشفته شده زیرا آنها بیکاری و پول ندارم.

شما در حال ارسال آنها را به خانه اما آیا شما فکر می کنم وجود خواهد داشت کمبود نیروی کار در زمانی که وضعیت normalises?

این یک بحران انسانی — مردم می خواهید برای رفتن به خانه زندگی می کنند با خانواده های خود و آنها نمی دانند که چگونه آن را طولانی خواهد داشت. بله وجود دارد می تواند کمبود نیروی کار اما ما انتظار داریم که به عنوان وضعیت عادی مردم باز خواهد گشت. در حال حاضر اولویت ما این است که سلامت خود را.

به عنوان وزیر آموزش و پرورش چه مدت شما فکر می کنم مدرسه باقی خواهد ماند بسته ؟

ما شده اند مشاور ارشد وزیر و مقامات مربوط می شود و ما در حال رفتن به در دولت مرکزی دستورالعمل. وجود دارد هیچ تصمیمی هنوز در باز شدن مدارس, اما ما با گچ نوشتن یک استراتژی به طوری که دانش آموزان و کودکان بی خطر هستند. بیایید ببینید که چگونه این وضعیت تکامل می یابد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de