شیوع کروناویروس: ICMR نشان می دهد متحده/UTs به کاهش کرونا تست قیمت

شیوع کروناویروس: ICMR نشان می دهد متحده/UTs به کاهش کرونا تست قیمت – اخبار

منتشر شده: مه 27, 2020, 16:50 IST | سرپرستان | بمبئی

این ICMR پیشنهاد حد بالایی از آزمون در 4,500 تومان. اما وضعیت تغییر کرده است در حال حاضر. ایالات متحده می تواند در حال حاضر مذاکره و قیمت پایین PRO از ICMR گفت:

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

از شورای تحقیقات پزشکی هند روز چهارشنبه نوشت: به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه در مورد کاهش قیمت برای انجام این تست برای تشخیص COVID-19.

در نامه مورخ 25 مه مدیر کل ICMR Balram Bhargava گفت: رئیس وزرای امور همه کشورها و UTs که پس از آزمایش تجهیزات ایجاد ثبات و هستند که به صورت محلی تهیه شده که در برابر زودتر وضعیت زمانی که تمام منابع وارد شد که دولت ها باید در مذاکره خصوصی با آزمایشگاه و رفع یک قیمت برای آزمون.

“زودتر پیشنهاد فوقانی سقف 4,500 تومان رجوع شود به نامه مورخ 17 مارس ممکن است قابل اجرا در حال حاضر و بنابراین تمام دولت های ایالتی/UT دولت توصیه به مذاکره با بخش خصوصی آزمایشگاه و رفع متقابل دلنشین قیمت برای نمونه در حال ارسال توسط دولت نیز به صورت خصوصی افراد آرزومند تست توسط این آزمایشگاه” گفت: Bhargava.

صحبت به سرپرستان نرم افزار از ICMR گفت: “تثبیت قیمت برای آزمون است تا به کشورهای در حال حاضر. در مراحل اولیه از تاج برک آوت وجود دارد یک بحران از تست کیت و معرف ما به عنوان تکیه به شدت بر واردات. در نظر داشتن تلاش و هزینه تهیه این ICMR پیشنهاد حد بالایی از آزمون در 4,500 تومان. اما وضعیت تغییر کرده است در حال حاضر. ایالات متحده می تواند در حال حاضر مذاکره و قیمت پایین.”

در این نامه همچنین ذکر شد که هند ramped تا تست زیرساخت همراه با indigenious توسعه و اعتبار سنجی جدید تست سیستم عامل مانند TrueNat بر اساس آزمون برای COVID-19 و از جمله جایگزین تست سیستم عامل مانند CBNAAT/GeneXpert و Abott HIV viral load تست ماشین آلات علاوه بر اعتبار سنجی و تولید تست کیت برای RT-PCR انجام شد.

همه این توسعه منجر به تکامل از قیمت های تست کالا. بنابراین زودتر پیشنهاد فوقانی سقف ممکن است قابل اجرا در حال حاضر به آن اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de