شیوع کروناویروس: IAS افسر بازگشت به کار با هفته کودک به مبارزه COVID-19

شیوع کروناویروس: IAS افسر بازگشت به کار با هفته کودک به مبارزه COVID-19 – اخبار

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 15:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Srijana مشغول به کار بود به عنوان شهری کمیسر ویساکاپاتنام بیشتر تا زمانی که او خوش شانس با یک پسر بچه حدود یک ماه پیش

 Srijana Gummalla at her office with her newborn baby. Picture/Twitter Gajendra Singh Shekhawat

Srijana Gummalla در دفتر او با نوزاد تازه متولد شده. عکس/توییتر Gajendra سینگ Shekhawat

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در سراسر کشور یک داستان دلگرم کننده از یک افسر IAS پیوستن به بازگشت به کار پس از تحویل نوزاد برنده قلب آنلاین. در پاسخ به ندای وظیفه IAS افسر و بیشتر ویساکاپاتنام شهرداری شرکت کمیسر (GVMC) G Srijana بازگشت به کار با او یک ماه نوزاد در نتیجه برش کوتاه زایمان او را شکستن به منظور کمک به این کشور در مبارزه با رمان coronavirus بحران است.

2013 دسته IAS افسر مشغول به کار بود به عنوان شهری کمیسر ویساکاپاتنام بیشتر تا زمانی که او خوش شانس با یک پسر بچه حدود یک ماه پیش. اما به زودی پس از 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا Srijana پیوست و پشت کار و برش کوتاه مرخصی زایمان.

وقتی پرسید که چگونه او به دنبال پس از خود کودک در حالی که دست زدن به کار Srijana گفت که وکیل او-شوهر و مادر او شد و در ارکان قدرت آنها به عنوان ارائه خود را با پشتیبانی کافی در میان سراسر کشور مستند.

Srijana همچنین گفت که او آگاه از مسئولیت ها و خدمات از اهمیت زیادی برخوردار طول coronavirus بحران است. 2013 دسته IAS افسر همچنین آمده است که دولت های منطقه است که کار در پشت سر هم به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

Srijana را الهام بخش داستان های به اشتراک گذاشته شده توسط صدها نفر از شهروندان که در ستایش او تلاش ها و تعهدات خود نسبت به این کشور در میان coronavirus بحران است. کاربر توییتر Chiguru Prashanth کومار مشترک Sirjana داستان و گفت که آن را واقعا داستان الهام بخش برای همه coronavirus رزمندگان.

در حالی که IAS انجمن از طریق توییتر خود را اداره کند گفت که Sirjana پیوست وظیفه با یک ماه کودک قدیمی, بدون مرخصی زایمان به منظور خدمت به شهر است. کاربر توییتر Sanatan زنان مورد ستایش قرار داد Srijana به عنوان SHERNI در حالی که کاربر دیگری گفت که این کشور خوش شانس بود که چنین تاج رزمندگان.

Filmmake تهیه کننده و فعال اجتماعی Ashoke پاندیت همچنین باران انبوه ستایش در IAF افسر Sriana. پاندیت گفت که او سلام Srijana Gummala که بازگشت به کار با نوزاد خود را در آغوش او و نیز به او مرخصی زایمان برای خدمت به ملت است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im