شیوع کروناویروس: Hrithik Roshan منجر تومان 20 lakh به سمت سرپرست بمبئی

شیوع کروناویروس: Hrithik Roshan منجر تومان 20 lakh نسبت به مراقبان از Mumbai – سرگرمی

انتشار: Mar 26, 2020, 15:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Hrithik Roshan منجر تومان 20 lakh نسبت به مراقبان از شهر ما و جامعه در طول این زمان از همه گیر

Hrithik Roshan. File pic

Hrithik Roshan. فایل عکس

جهان مواجه است که خشم همه گیر coronavirus و تعداد در حال افزایش است و حتی در هند. در این سناریو در سراسر کشور مستند تنها آنهایی که در خیابان هستند امانتداران جامعه از جمله باشگاه کارگران.

به منظور گسترش حمایت خود را به سطح خیابان بوروکرات Hrithik Roshan مشخص شده سهم خود را با ارائه به دولت ماهاراشترا با یک مقدار سخاوتمندانه است که یک منبع بسیار قرار داده نشان داد به 20 lakh به تهیه پیشگیرانه ماسک و سایر الزامات مورد نیاز برای آنها را.

Hrithik گرفت و به او رسیدگی شده و یک تصویر بیان “در برابر این قبیل ما باید انجام آنچه ما می توانیم برای اطمینان از ایمنی از اساسی ترین مراقبان از شهر ما و جامعه است. من تهیه کرده و N95 و FFP3 ماسک برای ما BMC کارگران و دیگر مراقبان. قدردانی من به Aditya Thackeray و شری Praveen Pardeshi به من این فرصت را به حمایت از دولت ماهاراشترا در تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. این وظیفه ما است برای کمک به در هر ظرفیت ما می توانیم.”

در پاسخ به Hrithik, Aaditya Thackeray همچنین ابراز قدردانی خود را و به اشتراک گذاشته شده “خدا را شکر به شما @iHrithik برای کمک و پشتیبانی می کند. بیایید شکست تاج. برای تمام کسانی که مایل به کمک به مهم ترین به شما کمک کند می توان از:
1) در خانه بمانند
2) شستن دست های خود را
3) می تواند کمک به نشستن در خانه و از طریق دولت/ Orgs کار برای حمایت از دیگران است. [sic]”

آوردن بیشتر در اصل به گفته “با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ” با سوپراستار هنوز دوباره تنظیم به عنوان مثال با کمک به کسانی که در حال کمک به در خیابان ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. Hrithik دارای نفوذ گسترده و fanbase سراسر و این مرحله را بیشتر الهام بخش طرفداران خود و شهروندان به گسترش حمایت خود را به علت بزرگتر از کمک به آنهایی که از ما محافظت.

این بازیگر تا به حال در اوایل قرار دادن یک پیام قوی برای تمام طرفداران خود را برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس که در آن او تصریح کرد: همه مراحل است که مردم باید به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>