شیوع کروناویروس: چگونه پلاسما درمان در حال ظهور است به عنوان درمان امیدوار کننده برای COVID-19

شیوع کروناویروس: چگونه پلاسما درمان در حال ظهور است به عنوان درمان امیدوار کننده برای COVID-19 – اخبار

به روز شده: Jun 30, 2020, 18:28 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با بسیاری از داروها و واکسن در حال آزمایش یک درمان است که نگاه به عنوان درمان بالقوه است نقاهت پلاسما درمانی

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

به عنوان هند جنگ Coronavirus با بیش از 5,67,000 موارد پزشکی و کارشناسان بهداشت کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای پیدا کردن یک درمان برای ویروس. با بسیاری از داروها و واکسن در حال آزمایش یک درمان است که نگاه به عنوان درمان بالقوه است نقاهت پلاسما درمانی است.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز دوشنبه افتتاح ‘پروژه Platina’ که گفته می شود بزرگترین در جهان و هند برای اولین بار پلاسما درمانی آزمایشی مرکز در ناگپور.

چه نقاهت پلاسما درمانی ؟

با توجه به گزارش هندو ، نقاهت پلاسما درمانی (CPT) شامل تزریق یک COVID-19 بیمار با یک نقاهت سرم گرفته شده از افرادی که به تازگی از بهبود از این بیماری همه گیر بدون یک پشتیبانی می کند. یک گزارش که در چین ماموریت مشترک در COVID-19 است که به نقل از این روزنامه گفت که ویروس بوده نقاهت سرم حاوی آنتی بادی است که عمل به عنوان یک منفعل آنتی بادی درمانی است.

پلاسما استخراج شده از یک بیمار به دو روش از طریق خون معمول برداشت توسط سانتریفیوژ روش و از طریق یک aphresis یا همراه دستگاه جدا کننده. در روش اول 180 میلی لیتر تا 220 میلی لیتر سرم جمع آوری می شود در سه تا پنج نشست و ذخیره شده برای یک سال و در 60 درجه سانتیگراد است. در روش دوم 600 میلی لیتر سرم را می توان جمع آوری شده در یک زمان و ذخیره شده برای یک سال. این فرآیند انجام می شود برای استخراج پلاسما از اهدا کننده خون است که می تواند مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

این نقاهت سرم حمل و نقل می تواند به هر بخشی از جهان با ذخیره سازی آن را از طریق سرد-زنجیره فرآیندی است که همچنین مورد استفاده در ذخیره سازی واکسن. این گزارش همچنین ذکر شده است که درمان به سرعت شدنی می کند و باعث ایجاد هر گونه عوارض جانبی اصلی.

جدا از COVID-19 درمانی نیز استفاده شده است برای درمان بیماری های دیگر مانند سارس و MERS.

آزمایش های بالینی در حال انجام در هند

بسیاری از بیمارستان ها در هند شده اند انجام آزمایش های بالینی در مراحل مختلف به عنوان در هر دستورالعمل توسط شورای تحقیقات پزشکی (ICMR). با توجه به گزارش در Hindustan Times, اتحادیه وزارت بهداشت قبلا توصیه علیه درمانی به عنوان یک درمان تایید شده برای coronavirus و گفت که آن را باید مورد استفاده قرار گیرد برای تحقیق و آزمایشی برای تست کارایی آن است. این وزارتخانه همچنین افزود که این درمان در صورت استفاده یکسره می تواند منجر به عوارض تهدید کننده زندگی.

این گزارش همچنین گفت که طبق نظرات کارشناسان در مقیاس بزرگ با استفاده از پلاسما درمانی محدود در دسترس بودن حجم پلاسما ، درمان نیز یک چالش مطرح است که گیرنده باید غربالگری برای عفونت های دیگر برای جلوگیری از عوارض و همچنین بدانید در این مرحله است که در آن درمان مورد نیاز است.

چالش ها

در میان گزارش از افرادی که بهبود از Coronavirus نه پله رو به جلو خود را اهدا پلاسما Thackeray بود مطمئن باشید مردم در حالی که با افتتاح این پروژه Platina که انجام این کار می تواند. “اهدا کنندگان در دسترس هستند در اعداد بزرگ و هیچ ضعف آنچه پس از اهدای پلاسما به عنوان RBC در حال بازگشت به بیمار” او هنوز توییتی.

با توجه به یکی دیگر از گزارش های رادیو فردا, از 67,900 بیمارانی که بهبود در ماهاراشترا تنها 180 خود را اهدا پلاسما برای درمان. پزشکان گزارش شده است تلاش برای پیدا کردن اهدا کنندگان برای درمان محاکمه به 90 درصد از بیماران حاضر به بازگشت به خود را اهدا پلاسما.

زیرساخت های توسعه یافته تا کنون

با آزمایش های بالینی نشان دادن یک نتیجه امیدوار کننده و Thackeray راه اندازی پلاسما درمانی آزمایشی مرکز در Nagpur, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, نیز اعلام کرد راه اندازی یک ‘برای اولین بار از نوع خود’ پلاسما بانک در دهلی نو.

با توجه به PTI, بانک تعیین خواهد شد تا در دولت-اجرای موسسه کبدی و صفراوی علوم و پزشکان و بیمارستان ها را به آن روش پلاسما اگر یک COVID-19 بیمار نیاز به همان.

“معمولا آن را دشوار است به نجات جان این بیماران که در آخرین مرحله و یا با هدایت و حمایت ونتیلاتور. آن دسته از بیماران که در حد متوسط و مرحله…این درمان برای آنها بسیار مفید,” او گفت: به نقل از در PTI گزارش.

(با ورودی از PTI)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im