شیوع کروناویروس: خانه پارچه ماسک می تواند به کاهش COVID-19 گسترش مطالعه می گوید

شیوع کروناویروس: خانه پارچه ماسک می تواند به کاهش COVID-19 گسترش, مطالعه می گوید – اخبار

به روز شده: مه 27, 2020, 14:29 IST | سرپرستان | بمبئی

با توجه به مطالعه یک ماسک ساخته شده از سه لایه (پارچه-جامه فلانل یا پشمی-پارچه) کاهش آلودگی سطح 99 درصد کل میکروارگانیسم های هوابرد توسط 99 درصد و باکتری ها که از ذرات کوچکتر

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

پارچه ماسک به خصوص کسانی که با چندین لایه از پارچه پنبه ای می تواند در کاهش انتقال Covid-19 مسدود کردن تا 99 درصد از ذرات عفونی, محققان می گویند.

برای یافته های منتشر شده در مجله Annals of Internal Medicine, تیم تحقیقاتی به بررسی یک قرن از شواهد از جمله داده های اخیر و در بر داشت شواهد قوی نشان می دهد که پارچه و پارچه ماسک می تواند به کاهش آلودگی هوا و سطوح.

“نکته این است که برخی از ذرات نفوذ می کند اما که برخی از ذرات متوقف به خصوص ظاهر از پوشنده لباس” گفت: مطالعه برای اولین بار نویسنده کاترین Clase از دانشگاه مک مستر در کانادا ،

“در حالت ایده آل ما می خواهید یک ماسک به کار در هر دو جهت حفاظت از پوشنده لباس از محیط زیست و کاهش آلودگی محیط زیست-هوا و سطوح — توسط پوشنده لباس” Clase اضافه شده است.

این بررسی نشان می دهد که پارچه می توانید بلوک ذرات حتی aerosol-اندازه ذرات و پشتیبانی از این کانادا بهداشت عمومی سیاست در این موضوع است. آیا پارچه ماسک محافظت از دیگران از پوشنده لباس مورد مطالعه قرار گرفت و در دهه های 1960 و 1970 محققان گفتند.

با توجه به مطالعه یک ماسک ساخته شده از سه لایه (پارچه-جامه فلانل یا پشمی-پارچه) کاهش آلودگی سطح 99 درصد کل میکروارگانیسم های هوابرد توسط 99 درصد و باکتری ها که از ذرات کوچکتر ذرات معلق در هوا با 88 درصد به 99 درصد است. تجاری ماسک ساخته شده از چهار لایه پارچه پنبه شد نشان داده شده است برای کاهش همه ذرات توسط 99 درصد در مقایسه با 96 درصد به 99 درصد معاصر یکبار مصرف ماسک های پزشکی.

حتی برای ذرات معلق در هوا از ماسک های پارچه ای قابل مقایسه بود با ماسک های پزشکی روز, محققان گفتند. تصفیه پارچه کاملا متغیر و تک لایه شال و گرمکن و تی شرت ممکن است در 10 تا 40 درصد متغیر است. اما لایه های متعدد افزایش بهره وری و مدرن مطالعات تایید کرد که برخی از ترکیبی از پارچه به عنوان مثال پنبه جامه فلانل یا پشمی, بلوک بیش از 90 درصد از ذرات.

“کار ما این است که تنها بخشی از یک پازل پیچیده است. از نظر ساخت ماسک, آن مهم است به درک که لایه های بیشتری را به حفاظت بیشتر هر دو درون و بیرون اما آن را سخت تر برای نفس کشیدن” Clase گفت.

محققان توجه داشته باشید که تحقیقات بیشتری نیز مورد نیاز است به بهترین مواد و طراحی پارچه, ماسک برای کمک به بسیاری از مردم که در حال دوخت ماسک برای محافظت از مردم در جامعه خود را.

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در مجله ACS Nano نشان داد که ترکیبی از پنبه و ابریشم طبیعی یا ابریشمی به طور موثر می تواند فیلتر کردن ذرات آئروسل.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de