شیوع کروناویروس: صفحه اصلی وزارت مسائل سفارشات به گسترش مستند برای دو هفته

Coronavirus مستند تمدید دو هفته بیشتر; MHA لیست قرمز و سبز و نارنجی مناطق – اخبار

به روز شده: May 01, 2020, 19:24 IST | سازمان | بمبئی

MHA مسائل دستورالعمل جدید برای تنظیم فعالیت های در طول تمدید مستند در معرض خطر بر اساس یکی از مناطق به قرمز و نارنجی و سبز مناطق.

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

وزارت امور (MHA) در روز جمعه صادر شده منظور تحت مدیریت بحران, قانون 2005 به گسترش بیشتر این مستند برای یک دوره بیشتر از دو هفته فراتر از آن ممکن است 4.

فعلی مستند دوره برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در مارس 3.

“پس از یک بررسی جامع و مستند اقدامات داشتن منجر به دستاوردهای قابل توجهی در این COVID-19 وضعیت در این کشور, وزارت امور صدور یک فرمان تحت مدیریت بحران, قانون 2005, امروز, به گسترش بیشتر این مستند برای یک دوره بیشتر از دو هفته فراتر از آوریل 4 سال 2020” را بخوانید سفارش از وزارت.

در مناطق و خارج از مهار مناطق فعالیت های خاص از جمله پیمودن از چرخه rickshaws و خودکار-rickshaws تاکسی و تاکسی aggregators درون منطقه ای و بین منطقه پیمودن اتوبوس و باربر و مغازه ها و چشمه های معدنی و سالن ممنوع خواهد شد, در علاوه بر این به کسانی که ممنوع در سراسر هند است.

تعداد محدودی از فعالیت ها باقی خواهد ماند ممنوع در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن منطقه از جمله سفر های ریلی مترو و بین دولت و جنبش توسط جاده در حال اجرا از مدارس و دیگر مراکز آموزشی و آموزش/مربیگری موسسات به منظور گفت.

این پس از, نخست وزیر نارندرا مودی دیدار با رئیس وزرای چندین ایالت در ماه گذشته که برخی از آنها پیشنهاد تمدید مستند.

نکات برجسته lockdon 3.0

  • MHA مسائل دستورالعمل جدید برای تنظیم فعالیت های در طول تمدید مستند در معرض خطر بر اساس یکی از مناطق به قرمز و نارنجی و سبز مناطق.
  • سفر های ریلی مترو و بین دولت و جنبش توسط جاده ها و مدارس باقی می ماند بسته در طول تمدید مستند: MHA.
  • آموزشی, آموزش مربیگری موسسات و خدمات هتل از جمله هتل ها و رستوران ها به باقی می ماند در طول مستند: MHA
  • مستند: اماکن اجتماعات بزرگ مانند سینما سالن ها و مراکز و سالن های ورزشی و اماکن فرهنگی, سیاسی, گردهمایی باقی می ماند بسته می گوید: MHA

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de