شیوع کروناویروس: Headgears مورد استفاده توسط چین مدرسه برنده اینترنت

شیوع کروناویروس: Headgears مورد استفاده توسط چین مدرسه برنده شدن در اینترنت – اخبار

انتشار: May 28, 2020, 14:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این headgears دانش آموزان پوشیدن در کلاس خرس شباهت به که از سربازان متعلق به آهنگ سلسله

Picture/Eileen Chengyin Chow-Twitter

عکس/آیلین Chengyin چو-توییتر

پس از اینکه کانون شیوع کروناویروس چین نهایی لنگش بازگشت به حالت عادی و شهروندان دولت و نهادهای عمومی در حال گرفتن گام های لازم برای جلوگیری از دیگری شیوع. و در حالی که این کشور است که در آن یک مدرسه در Hanzhou آمد با یک ایده خلاق برای اطمینان از کودکان به طور کامل دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

آیلین Chengyin چو یک استاد در دانشگاه دوک ارسال شده تصاویری از دانش آموزان کلاس اول در Yangzheng مدرسه ابتدایی در Hanzhou در حساب توییتر خود را در 27 آوریل. آنچه قابل توجه در مورد تصاویر است headgears دانش آموزان پوشیدن در کلاس که خرس شباهت به که از سربازان متعلق به آهنگ سلسله. رنگارنگ سر دنده است که می آموزد که بافت تاریخی آن در کشور و همچنین کمک می کند تا حفظ فاصله اجتماعی دارای 3 پا-طولانی میله ساخته شده از مواد نرم مانند مقوا یا فوم متصل در دو طرف.

چو توضیح می دهد که بافت تاریخی از headgears’ طرح های در صدای جیر جیر با این مضمون که “طولانی افقی plumes در آهنگ سلسله تریلر بودند ظاهرا برای جلوگیری از مسئولان از توطئه ستو voce با یک دیگر در حالی که در دادگاه—پس از اجتماعی فاصله بود و در واقع کارکرد اصلی شان!”

استاد پست به دست آورد بیش از 17,300 دوست دارد و ترجمه بیش از 8,300 بار. کاربران اظهار نظر در پست های ستایش معلم که با استفاده از یک روش هوشمند برای طراحی این headgears که دارای اهمیت تاریخی.

شما چه فکر میکنید در مورد این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>