شیوع کروناویروس: هری پاتر studio تور اتوبوس با ارائه حمل و نقل رایگان به بیمه خدمات درمانی کارگران

شیوع کروناویروس: هری پاتر studio تور اتوبوس با ارائه حمل و نقل رایگان به بیمه خدمات درمانی کارگران – سرگرمی

به روز شده: Apr 16, 2020, 10:26 IST | ANI | Washington D. C

هری پاتر studio تور اتوبوس ارائه شده توسط استودیو برادران وارنر Leavesden و اتوبوس اپراتور طلایی تور برای حمل و نقل کارگران مشاغل کلیدی بین غرب هرتز بیمارستان NHS Trust, سه, سایت, گزارش, انواع

Harry Potter

هری پاتر

مارک هری پاتر اتوبوس است که به طور کلی طرفداران برادران وارنر’ ساخت هری پاتر studio تور در انگلستان در حال حاضر در حال استفاده برای حمل و نقل کلید خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران به صورت رایگان بین بیمارستان های مبارزه با کروناویروس.

اتوبوس ارائه شده توسط استودیو برادران وارنر Leavesden و اتوبوس اپراتور طلایی تور برای حمل و نقل کارگران مشاغل کلیدی بین غرب هرتز بیمارستان NHS Trust, سه, سایت, گزارش, انواع.

“نیروی کار ما شده است تخلیه به علت بیماری و یا خود-جداسازی و پس از آن واقعا مهم است که آن دسته از کارکنان که به خوبی اما باید مسائل حمل و نقل می تواند دوباره” تنوع ” به نقل از پل da Gama ارشد مردم افسر در غرب هرتز بیمارستان ها عنوان کرد و گفت.

“ویژه اتوبوس شاتل که باید سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است و ما سپاسگزار برای استودیو برادران وارنر Leavesden و طلایی تور برای ساخت این اتفاق می افتد. کارکنان ما ممکن است سفر به مکان های عجیب و غریب و یا دیدن پشت صحنه یک فیلم, اما آنها خواهد شد و سحر و جادو اتفاق می افتد در راه خود را,” او اضافه شده است.

این سرویس رایگان اجرا می شود اولین سفر فقط پس از 6 صبح و آخرین آن افت در 10:40 بعد از ظهر (به وقت محلی) بین اعتماد سه سایت.

“ما نمی تواند فکر می کنم از یک راه بهتر برای استفاده از اتوبوس در این زمان. ما خوشحال به بازی بخشی در حمایت از ما محلی بیمه خدمات درمانی در زمان خود از نیاز به” تنوع ” به نقل از یک سخنگوی برادران وارنر Studios Leavesden عنوان کرد و گفت.

انگلستان گزارش شده بیش از 90,000 تایید موارد coronavirus در حالی که تلفات ناشی از coronavirus اتحاد رسید گذشته 12,000.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de