شیوع کروناویروس: ارزش سهام گوگل ICC Champions Trophy ابله با اصرار مردم را به بازی بازی در خانه

شیوع کروناویروس: ارزش سهام گوگل ICC Champions Trophy ابله با اصرار مردم را به بازی بازی در صفحه اصلی – اخبار

انتشار: May 28, 2020, 17:02 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از کلیک روی انیمیشن گوگل طول می کشد تا کاربر را به یک بازی که در آن یکی می توانید بازی کریکت در زمین

A screengrab of google's latest doodle urging people to play games and stay safe at home

یک screengrab از گوگل آخرین ابله با اصرار مردم به بازی و ایمن ماندن در خانه

پس از یک سری ابله ارج نهادن coronavirus رزمندگان گوگل راه اندازی یک سری جدید از آوریل 27 جایی که آنها شده اند ترغیب مردم به ماندن در خانه و بازی در میان COVID-19 بحران است. امروز گوگل به اشتراک گذاشته شده تعاملی ابله شامل 2017 ICC Champions Trophy.

این doodel ویژگی های حرف G که در آن یک فرد دیده می شود پوشیدن یک کلاه سرآشپز به عنوان او با استفاده از وردنه به جای یک بت در حالی که با حرف E نشان می دهد شخص دیگری آماده به کاسه به رودخانه مانند یک کاسه. هنگامی که یک درصدی بیش نهایی ابله را نشان می دهد پیام “اقامت و بازی در گذشته محبوب Google Doodles: کریکت (2017).

Google-Game
در این بازی شما فراهم می کند یک تجربه مجازی از بازی کریکت در ورزشگاه

پس از کلیک روی انیمیشن گوگل طول می کشد تا کاربر را به یک بازی که در آن یکی می توانید بازی کریکت در یک زمین. در سال 2017, ICC Champions Trophy ابله اصل مشترک به جشن راه اندازی ICC Champions Trophy. این از ویژگی های تعاملی به شما می دهد سورئال احساس بودن در یک استادیوم در حالی که بازی این ورزش است.

توضیح انگیزه راه اندازی 10 سری بازی به بازی در hime گوگل گفت: “به عنوان Covid-19 همچنان به تاثیر جوامع در سراسر جهان, مردم و خانواده ها در همه جا هستند و صرف زمان بیشتری را در خانه. در نور از این ما در حال راه اندازی یک رجعت ابله سری نگاهی به برخی از ما محبوب تعاملی گوگل دودل بازی!”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im