شیوع کروناویروس: نقشه های گوگل ارائه می دهد کاربر داده های مکان به مقامات بهداشت

شیوع کروناویروس: نقشه های گوگل ارائه می دهد کاربر داده های مکان به مقامات بهداشت – اخبار

انتشار: May 03, 2020, 16:15 IST | سرپرستان | بمبئی

مقامات بهداشت خواهد بود قادر به رفتن به ‘COVID-19 جامعه تحرک گزارش وب سایت انتخاب کشور خود را و دانلود a PDF که نمودار جامعه حرکات

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

نقشه های گوگل ارائه شده است کاربر اطلاعات محل برای کمک به مقامات بهداشت عمومی نقطه افزایش یا کاهش حرکت در سراسر سطح بالا دسته از اماکن مانند خرده فروشی و تفریح و سرگرمی, مواد غذایی و داروخانه ها و پارک ها و ایستگاه های حمل و نقل, محل کار و مناطق مسکونی.

مقامات بهداشت خواهد بود قادر به رفتن به ‘COVID-19 جامعه تحرک گزارش وب سایت انتخاب کشور خود را و دانلود a PDF که نمودار جامعه جنبش. جامعه تحرک گزارش در حال حاضر در دسترس برای 131 کشورها از جمله هند است.

“فقط دوست دارم که چگونه مردم می توانند با استفاده از نقشه های گوگل برای شناسایی زمانی که یک کسب و کار محلی گرایش به شلوغ ترین ما با استفاده از همان جمع, ناشناس اطلاعات برای ارائه سطح بالا بینش به آنچه تغییر کرده است:” این شرکت در بیانیه ای گفت: اواخر پنج شنبه.

“ما شنیده ایم از مقامات بهداشت عمومی است که این همان نوع از جمع, ناشناس اطلاعات می تواند مفید به عنوان آنها را بحرانی تصمیم گیری برای مبارزه با COVID-19,” جن فیتزپاتریک معاون ارشد Google Maps گفت: در یک پست وبلاگ.

“ما در حال انتشار یک آزادی های اولیه از ما COVID-19 جامعه تحرک گزارش به ارائه بینش به چه چیزی تغییر کرده است در پاسخ به کار از خانه و سرپناه و در جای دیگر سیاست های مسطح منحنی از این بیماری همه گیر” او اضافه شده است.

این گزارش نشان می دهد روند بیش از چند هفته با تازه ترین اطلاعات به نمایندگی از 48 به 72 ساعت قبل. “در حالی که ما در نمایش یک درصد افزایش یا کاهش در بازديد ما را به اشتراک بگذارید مطلق تعداد بازديد” این شرکت اعلام کرد.

در هفته های آینده این شرکت کار خواهد کرد برای اضافه کردن به کشورها و مناطق برای اطمینان از این گزارش ها باقی می ماند مفید برای مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان به دنبال محافظت از مردم از گسترش COVID-19.

این اطلاعات می تواند کمک به مقامات درک تغییرات ضروری در سفرهای است که می تواند به شکل توصیه در ساعت کسب و کار و یا اطلاع رسانی به ارائه خدمات ارائه شده است.

همین طور مداوم بازدیدکننده داشته است به هاب حمل و نقل ممکن است نشان می دهد که نیاز به اضافه کردن اضافی اتوبوس یا قطار به منظور اجازه می دهد تا افرادی که نیاز به سفر در اتاق به گسترش اجتماعی فاصله.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de