شیوع کروناویروس: بازی, کارت, احزاب توسط دو راننده آلوده 38 در آندرا پرادش

شیوع کروناویروس: بازی, کارت, احزاب توسط دو راننده آلوده 38 در آندرا پرادش – اخبار

انتشار: May 27, 2020, 08:39 IST | سرپرستان | بمبئی

ویجیاوادا کانون در دولت و حساب آن را برای بیش از 100 نفر از 177 موارد مثبت گزارش شده تا کنون در منطقه کریشنا

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

بازی بازی کارت و میزبانی احزاب برای کشتن زمان در سراسر کشور مستند دو راننده کامیون در آندرا پرادش را ویجیاوادا شهر گسترش coronavirus به عنوان بسیاری از 38 نفر در انتخابات گفت: در روز یکشنبه.

یکی از آنها آلوده 24 نفر در حالی که سازماندهی یک بازی از کارت در خانه خود و دعوت خود را از همسایگان و دوستان برای پیوستن به در. با توجه به مقامات او رفته بود به کلکته در بنگال غربی به کشتی در برخی از کالاها و بازگشت به شهر در مارس 4 از طریق Odisha.

احساس بی حوصله راننده دعوت همسایگان و دوستان برای یک بازی از کارت در حالی که همسر او دعوت جماعت زنان از خانه های مجاور.

زمانی که راننده کامیون آزمایش مثبت مقامات او را مورد پرسش و آمد به دانستن در مورد فعالیت های خود را پس از بازگشت خود را کج بیل زدن. کسانی که با او در تماس بودند به نمایش در آمد و بسیاری آلوده یافت.

یکی دیگر از راننده گسترش این ویروس به 14 نفر است. تحقیقات نشان داد که او رفته بود به دبی و بازگشت از طریق سریلانکا و چنای در ماه گذشته. بدون رعایت صفحه اصلی قرنطینه با حضور او در مهمانی ها و در نتیجه گسترش ویروس.

ویجیاوادا کانون در دولت و حساب آن را برای بیش از 100 نفر از 177 موارد مثبت گزارش شده تا کنون در منطقه کریشنا.

منطقه جمع آوری Imtiyaz احمد گفت: مگر مردم همکاری در بررسی گسترش coronavirus تلاش های دولت به تنهایی نمی تواند عملکرد نتایج مورد نظر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de