شیوع کروناویروس: رایگان اضطراری کابین برای حمل و نقل بیماران و شهروندان ارشد

شیوع کروناویروس: رایگان اضطراری کابین برای حمل و نقل بیماران و شهروندان ارشد – اخبار

به روز شده: Apr 15, 2020, 20:46 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

رایگان اضطراری کابین نیز ارائه خدمات به پزشکان و پرستاران و دیگران درگیر در ارائه خدمات ضروری

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

پس از موفقیت در راه اندازی سرویس رایگان در پنج شهرستانها ظرف هفت روز ماهیندرا تدارکات (MLL) یکی از هند بزرگترین 3PL راه حل ارائه دهندگان اعلام کرد که در آن تحرک سرمایه گذاری, کسب و کار, Alyte را گسترش اورژانس خدمات تاکسی برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 همه گیر در این شهرستان است.

Alyte ارائه این خدمات از طریق ناوگان اختصاصی با تمرکز بر شهروندان ارشد افراد معلول مادران انتظار و…. که قادر به حمل و نقل ایمن برای خدمات ضروری مثل خرید ملزومات & دارو بازديد به بانک ها, ادارات پست و دوره پزشکی بازدیدکننده داشته است. آنها همچنین ارائه این خدمات به پزشکان و پرستاران و دیگران درگیر در ارائه خدمات ضروری است. علاقه مند به گروه ممکن است تماس با ماهیندرا تدارکات’ خط تلفن اختصاص داده شده برای دسترسی به همان.

این سرویس را به کار گیرند 24×7 در همکاری نزدیک با کمیسر پلیس (شمال و غرب منطقه) در محدوده شهر بمبئی است.

Rampraveen Swaminathan, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت ماهیندرا تدارکات با مسئولیت محدود. گفت: “این مشکل هستند و بی سابقه بار برای جامعه ما است. آن نیاز به یک تلاش مشترک از تمام ذینفعان برای مبارزه با بحران. دولت مصرف شده است ستوده اقدامات برای مبارزه با این و با حمایت از پلیس بمبئی ما ادامه خواهد داد برای حمایت از این تلاش ها در تمام شیوه ممکن است. در طول این دوره ما پیدا کرده اند که مردم در حال مبارزه با حمل و نقل در شرایط اضطراری. این سرویس کمک خواهد کرد با ارائه یک راه حل با اتومبیل است که دیدار با تمام استانداردهای ما از بهداشت مایع و ایمنی. ما را تشویق اعضای جامعه به حفظ دقیق اجتماعی فاصله و سرمایه گذاری تنها زمانی که کاملا مورد نیاز است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im