دو مرد و دو زن از یک خانواده را ترک کرده بود در خانه خود در Ghatkopar پس از یادگیری است که یکی از مادران خود را از این ویروس دو روز پیش پس از آزمایش مثبت است.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

چهار نفر از اعضای یک خانواده گرفتار شده بودند توسط تانه منطقه پرسنل پلیس در حال فرار از این شهر زیر یک نسبی مرگ ناشی از کوروناویروس با وجود مشاوره از پزشکان به بستری در بیمارستان و قرنطینه خود را.

با توجه به گزارش در هند اکسپرس, دو مرد و دو زن ترک کرده بود و خانه خود را در Ghatkopar پس از یادگیری است که یکی از مادران خود را از این ویروس دو روز پیش پس از آزمایش مثبت است.

با توجه به پزشکان توصیه شده بود آنها بلافاصله به اعتراف خود را برای درمان به عنوان آنها در معرض خطر تماس از مرحوم. پزشکان هشدار پلیس از آنها در حال فرار از این شهر است. خانواده در حال فرار از این شهر در یک Maruti Ertiga ماشین و فرار از پلیس آنها گرفتار شدند و در بازرسی از Tokawade در شهر تانه منطقه.

این گروه گرفته شده است بازگشت به بمبئی و بستری در بیمارستان. آنها در حال آزمایش برای ویروس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im