شیوع کروناویروس: در نهایت Matheran می شود عرضه آن از ملزومات از طریق قطار

شیوع کروناویروس: در نهایت Matheran می شود عرضه آن از ملزومات از طریق قطار – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 07:46 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

در حالی که مردم باید با استقبال از حرکت آنها احساس یک تمپو در روز کافی خواهد بود.

Officials wait for the train with essential commodities to arrive at Matheran station

مقامات منتظر قطار با کالاهای اساسی برای رسیدن Matheran ایستگاه

دو جفت از قطار فرار بین امان تسلیم و Matheran ایستگاه حمل 105 بسته های کالا ضروری است با وزن حدود 27 تن (از 2700 کیلوگرم) در روز جمعه.

قطار بودند sanitised پیش از آن در روز و تمام اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله استفاده از ماسک صورت sanitisers حرارتی و غربالگری قرار گرفتند” یک مقام ارشد گفت. آهن مرکزی رئیس روابط عمومی افسر شیواجی Sutar تایید توسعه است.

اواسط روز 21 ماه مه تا به حال مشخص شده که چگونه ساکنان Matheran تلاش شد برای ملزومات و تا به حال بستگی به اسب و handcarts به صورت منظم و لوازم.

Horses are being made to lug the heavy LPG cylinders
اسب در حال ساخته شده به پس زدن دهنه اسب سنگین سیلندر گاز مایع

پس دادگاه, بخشنامه ها, منطقه Raigad جمع گفت: راه آهن به مداخله و اطمینان از تامین کالاهای ضروری.

Matheran ساکن Sunil Shinde گفت که قطار بود خوش آمدید حرکت می کند اما به جای قطار یکی تمپو یک روز که هنوز هم اثبات می شود می تواند کمک کند. “این کمیته گفت: نگاه به این موضوع توصیه می شود ، اما LPG سیلندر گاز مجاز در هیئت مدیره قطار. از این رو اسب هستند که بر دوش این با یک اسب ساخته شده به کشتی سه تا چهار سیلندر در یک زمان. علاوه بر ظلم و ستم حیوانی آن را نیز مخاطره آمیز در مورد تصادف و آتش” او گفت:.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im