شیوع کروناویروس: Fake کلیپ صوتی نامه از پزشکان برجسته در COVID-19 ویروسی

شیوع کروناویروس: Fake کلیپ صوتی نامه از پزشکان برجسته در COVID-19 ویروسی – اخبار

انتشار: Mar 19, 2020, 17:40 IST | سرپرستان | بمبئی

اما Narayana سلامت بیمارستان در روز پنج شنبه به توییتر گرفت و روشن است که این شتی صدای و از آن شده است به اشتباه به او نسبت داده

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در میان رمان coronavirus (COVID-19) همه گیر بحران جعلی کلیپ صوتی معروف جراح قلب و بنیانگذار Narayana سلامت Dr دوی شتی در پیشگیری از این ویروس کشنده رفته ویروسی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Instagram.

اما Narayana سلامت بیمارستان در روز پنج شنبه به توییتر گرفت و روشن است که این شتی صدای و از آن شده است به اشتباه به او نسبت داده.

پاسخ دادن به کاربر در توییتر بیمارستان نوشت: “لطفا توجه داشته باشید این کلیپ صوتی از دکتر دوی شتی رئیس و بنیانگذار Narayana سلامت. از آن شده است به اشتباه منسوب به او است.”

در یک کلیپ صوتی صدای ادعا کرد: “هر کس که به coronavirus یا مشکوک است از آن باید آن را دریافت و تست شده است. هند 1.4 میلیارد نفر و کیت های ما کمتر از 150,000 در این نقطه از زمان.” این کلیپ صوتی که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده در اخبار سیستم عامل و به اشتباه اعتبار به دکتر شتی.

در یک کلیپ صوتی توصیف روز به روز نشانه های یک فرد که آلوده شده توسط ویروس inculding خستگی خفیف, تب, سرفه و خارش گلو در اولیه سه روز به مسائل گوارشی مانند اسهال یا گرفتگی عضلات بدن درد و تب ادامه داد: در روز چهار تا شش یا هفت.

با توجه به کلیپ های صوتی, توسط بعد هشت یا نه”شما ممکن است متوجه علائم خود را شروع به کاهش.کسی که علائم تب باقی بماند و فراتر از آن روز هشت یا نه باید خود را مورد آزمایش قرار.”

در توییتر یک کاربر ارسال شده از کلیپ های صوتی از دکتر شتی با تصویر و نوشته است: “دوستان این بسیار مهم است لطفا گوش دادن به #DrDevishetty از @NarayanaHealth او می دهد و بعد عاقلانه علائم #coronavirus بسیار مهم برای comon مردم مثل ما …او دادن راهنمایی مناسب.”

“با تشکر از شما آقا خورده handsFolded دست. نیاز به یک ساعت است. لطفا RT و گسترش این حق اطلاعات کاربر نوشت.

پیش از آن در روز رد کردن جعلی ویروسی پیام نسبت داده شده به برجسته جراح قلب Naresh Trehan این ادعا که اضطراری ملی اعلام خواهد شد به زودی و مردم باید به جمع آوری غذا و دارو دکتر روشن آن را “کاملا نادرست”. Naresh Trehan است رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Medanta Medicity در Gurugram.

ویروسی پیام در رسانه های اجتماعی به نقل از Trehan و ادعا کرد “تنها خبر از دکتر Trehan را از طریق سازمان بنادر و دریانوردی است که هند در حال رفتن به اعلام اضطراری ملی در یک یا دو روز. نگه داشتن به اندازه کافی جیره medicins و پول نقد به اندازه کافی. “

Trehan به شدت واکنش نشان داد و گفت: “لطفا بی اعتنایی این پیام است. این می تواند منجر به وحشت خرید و احتکار و stampeding بانک ها. این است که نیاز به ساعت.”

“ما باید آرامش خود را حفظ و در عین حال هوشیار در اقدامات پیشگیری. ملت نیاز هر شهروند به رفتار مسئولانه و گسترش شایعات مخل در این کشور در نبرد علیه این بیماری است.”

با 181 افراد مبتلا مرگبار رمان coronavirus (COVID-19) در هند, مردم عجله دارند برای نگه داشتن خود را محافظت شده است. در میان ترساندن هستند اسطوره ها و تصورات غلط و اطلاعات غلط در مورد کشنده coronavirus.

در پی coronavirus در هند وحشت است گریبانگیر سرمایه های ملی و جعلی اخبار کارخانه کسب و کار پررونق شده است. دولت در حال حاضر ترک خورده, شلاق زدن در چنین اخبار جعلی به جلو بیش از رسانه های اجتماعی.

همانطور که از پنج شنبه صبح و هند 148 فعال موارد coronavirus. با توجه به گزارش های مرگبار COVID-19 کشته شدن حدود 9,000 مردم در سراسر جهان و تحت تاثیر قرار بیش از 2 لاخ مردم در سطح جهان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>