شیوع کروناویروس: ملزومات اجرای نازک داروهای خوبی مواجه نگردند

شیوع کروناویروس: ملزومات اجرای نازک داروهای خوبی مواجه نگردند – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 07:14 IST | Pallavi هوشمند Chetna Sadadekar | بمبئی

فقدان حمل و نقل و کمبود دست خفه تامین خطوط

Pic/Ashish Raje

عکس/Ashish Raje

حتی به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد در سراسر کشور مستند در سه شنبه شب و هشدار داد مردم در برابر ازدحام در اماکن عمومی, خیابان, در بمبئی بودند هیچ چیز مانند آنچه انتظار بود. مغازه ها و سبزیجات بازار شلوغ شد با مردم غرقه شدن در وحشت خرید.

با 21 روز مستند اعلام کرد مردم بلافاصله پا را از خانه های خود را به سهام. مغازه داران با این حال گفت که دقیقا این نوع رفتار باعث شد که در یک موضوع است. دولت و BMC درخواست شهروندان برای آرام کردن و تضمین یک جریان ثابت از ملزومات است. در حالی که اکثر شکایت از کمبود بسته بندی مواد غذایی (مگی و کره و نان و غیره) و مواد غذایی و حبوبات و ادویه جات ترشی جات در دسترس بودند. دارو و شیر بود دیگر علل نگرانی است.

A crowded vegetable market at Krantinagar on Wednesday morning. Pic/Sayyed Sameer Abedi
شلوغ تره در Krantinagar در روز یکشنبه است. عکس/سید Sameer عابدی

هیچ کمبود شیر در بریولی
در Kurla را Kranti نگر یک مغازه دار بود که به محلی که او با پلیس تماس بگیرید اگر مردم رفتار کنند. در Andheri و بریولی شهروندان شد مبارزه با بیش از افزایش ناگهانی در قیمت گذاری.

Satyam Aruri که اجرا می شود Aarey شیر غرفه در بریولی گفت: “من شوکه شده بود که یکی از برداشت 10 لیتر شیر در روز سه شنبه شب حتی بعد از گفتن او که کاملا وجود دارد هیچ کمبود شیر است. این یک وضعیت عجیب و غریب و مردم نگران هستند. اما کاملا وجود دارد هیچ کمبود شیر است.” Aruri گفت.

A man carries home large packages of supplies at Kanjurmarg on Wednesday. Pic/Sameer Markande
یک مرد حامل صفحه اصلی بسته های بزرگ از منابع در Kanjurmarg در روز چهارشنبه. عکس/Sameer Markande

سبزیجات موضوع
Nanji Dedhia از-1 سوپر بازار است که رئیس انجمن داران در I C مستعمره بریولی گفت: “مشکل این است را انتخاب کنید تا مواد غذایی از سازمان های محلی. آنها را متوقف کرده اند ارسال کامیون خود را بنابراین ما باید به ترتیب برای وسایل نقلیه و نیروی انسانی برای انتخاب سهام. در راه ما با مسائل با پلیس که در حال رفتن با کتاب است. ما تا به حال بحث های محلی بخش از BMC و در حال حاضر این موضوع حل شود. اما این تلاش اضافی ما را.”

داروهای طبقه بندی شده اند
برای دارو از سوی دیگر وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی برای وحشت باور فروشگاه پزشکی-صاحبان. Nimesh جین از Mahavir پزشکی فروشگاه در Eksar گفت: “دیروز وجود دارد تکمیل وحشت و امروز مطلقا وجود ندارد مشتری. مردم گرفته اند سهام برای سال در پیش است. این است که قطعا منجر به برخی کمبود در انبار برای یک یا دو روز اما ما را restock خواهد شد به زودی. تنها نیروی انسانی است که اندکی مشکل است.”

21
هیچ. از روز مستند آخرین

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>