شیوع کروناویروس: موجودی کافی کالاهای ضروری در ماهاراشترا می گوید Uddhav Thackeray


تبریک مردم به مناسبت Gudi Padwa, Thackeray گفت: فقرا و روزانه شرط باید درک کنند که دولت می ایستد بصورتی پایدار و محکم پشت سر آنها در این زمان بحران.

Chief Minister Uddhav Thackeray (Photo: CMO/Twitter)

وزیر Uddhav Thackeray (عکس: CMO/توییتر)

در میان سراسر کشور مستند به بررسی گسترش coronavirus ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز چهارشنبه در اعتراض به مردم به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود و اطمینان داد که دولت کافی انبار کالاهای ضروری.

تبریک مردم به مناسبت Gudi Padwa, Thackeray گفت: فقرا و روزانه شرط باید درک کنند که دولت می ایستد بصورتی پایدار و محکم پشت سر آنها در این زمان بحران. “به اندازه کافی وجود دارد انبار کالاهای ضروری و خدمات ضروری را ادامه خواهد داد به تابع” او گفت:.

وزیر همچنین گفت که شرکت ها بودند رو به جلو در آینده به راه اندازی بیمارستان ها و ساخت ماسک. “من درخواست کارفرمایان برای کاهش دستمزد کارگران خود را و یا توقف خدمات خود را. “گله نیست بازار. برای خرید کالاهای اساسی به بازار بروید به تنهایی و حفظ فاصله (با یکدیگر)” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>