شیوع کروناویروس: هشت پلیس پرسنل از Samta نگر ایستگاه پلیس تست مثبت

شیوع کروناویروس: هشت پلیس پرسنل از Samta نگر ایستگاه پلیس تست مثبت – اخبار

به روز شده: مارس 19, 2020, 20:24 IST | Samiullah خان |

این Samta نگر ایستگاه پلیس گزارش کرده است حداکثر COVID-19 موارد در میان پرسنل پلیس در شمال بمبئی منطقه است.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

به عنوان بسیاری از هشت افسر پلیس شده اند آزمایش مثبت برای Coronavirus در روز دوشنبه. پلیس اپراتور DCP منطقه یازدهم دستیار کمیسر پلیس از Samta نگر تقسیم منطقه XII و یک sub-بازرس متصل به Samta نگر ایستگاه پلیس شده است آزمایش مثبت برای COVID-19. همسر و دو فرزند زیر بازرس نیز آزمایش مثبت است. آنها تحت درمان در بیمارستان های مختلف.

به گفته پلیس و منابع به غیر از زیر بازرس و اپراتور DCP منطقه XI, برادرش, یک زن پاسبان و دیگری PSI از ایستگاه پلیس نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 و پذیرفته شده اند به بیمارستان های مختلف و مراکز قرنطینه در شهرستان. هر دو sub-بازرسان پلیس اپراتور و برادر خود را یک زن پاسبان اقامت در نوجوانان Dongri پلیس محله در Goregaon (غرب).

این Samta نگر ایستگاه پلیس گزارش کرده است حداکثر COVID-19 موارد در میان پرسنل پلیس در شمال بمبئی منطقه است.

به گفته پلیس پس از 12 نفر از اعضای سای Dham Mandir اعتماد بودند آزمایش مثبت از COVID-19 آزمون اردوگاه بود مرتب توسط بازرس ارشد پلیس ایستگاه که در آن دستیار کمیسر پلیس و sub-بازرس کردم خود را مورد آزمایش قرار. “آنها یافت می شود تست مثبت برای این ویروس در گزارش خود که در روز دوشنبه گفت:” یک مقام پلیس.

ACP و sub-بازرس بدون علامت بودند. در حالی که ACP بود بستری در بیمارستان و زیر بازرس فرستاده شد به انزوای خانواده های هر دو افسران نیز تحت COVID-19 تست. زیر بازرس و همسر و فرزندان خود را مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت در حالی که این گزارش از ACP است در انتظار. این بازرس ارشد شده است مراقبت از نیاز بقیه از کارکنان و خانواده های آنان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im