شیوع کروناویروس: مست Navi Mumbai پلیس ایجاد هیاهو در طول janata حکومت نظامی, رزرو


پلیس که تحت تاثیر الکل و حاضر به رفتن به خانه و حتی مورد آزار قرار گرفته از پرسنل پلیس در وظیفه.

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در Navi Mumbai پلیس ثبت یک جرم جنایی در برابر مست پلیس که ایجاد هیاهو در خیابان های Sanpada در طول Janata حکومت نظامی در روز یکشنبه, مارس 22. به گفته پلیس یک تیم از پرسنل پلیس رسیده و نقطه هشدار داد, مست, پلیس به خانه بروم اما او خودداری کرد و حتی مورد آزار قرار گرفته از پرسنل پلیس در وظیفه-گزارش – بار از هند.

او گفت که او بیش از حد بود که یک پلیس و یکی از ساکنان محل. پس از امتناع از گوش دادن به پلیس پرسنل مست پلیس بازداشت شد توسط Navi Mumbai پلیس و یک جرم جنایی بود و تسلیم در برابر او.

در Navi Mumbai پلیس همچنین ثبت یک جرم جنایی پرونده 37 ساله Niyaz خان در Taloja ایستگاه پلیس برای رومینگ در طول حکومت نظامی مستند در این شهرستان است. رم Prajapati, 51 یک عامل املاک و مستغلات رزرو شده بود توسط Kharghar ایستگاه پلیس برای نگه داشتن خود را در اتاق باز در طول مستند. در حالی که 29 ساله Nikunj Savla که صاحب یک کافه در واشی رزرو شد برای نگه داشتن خود را در کافه باز در 12.40 هستم در janata مقررات منع رفت و آمد در روز است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>