شیوع کروناویروس: رانندگان توقف را انتخاب کنید تا ریخته ماسک صورت, علت ترافیک بزرگ

شیوع کروناویروس: رانندگان توقف را انتخاب کنید تا ریخته ماسک صورت, علت ترافیک بزرگ – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 02, 2020, 11:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بزرگراه گشت پلیس تصاویر ارسال شده از این حادثه خود را در Facebook صفحه که در آن کاربران انتقاد راننده در نظرات برای گزارش پرتاب این ماسک به جای اهدای آن

Picture/CHP-Hayward-Facebook

عکس/CHP-Hayward-Facebook

با شیوع کروناویروس wreaking ویران در سراسر جهان با میلیون ها نفر از مردم در حال آلوده و نمرات از زندگی ادعا کرد دولت ساخته اند که با پوشیدن ماسک صورت اجباری برای مردم است. تصمیم گیری ساخته شده است که در صورت ماسک باارزش کالا برای مردم است.

ترافیک در کالیفرنیا آمد به کوتاهی پس از توقف رانندگان متوقف شده بود به انتخاب کنید تا ماسک صورت که آشغال در جاده ها است. اگر چه روشن نیست که چگونه این ماسک به پایان رسید تا ریخته در بزرگراه, CBS گزارش داد که یک مرد کشف شد پرتاب جعبه ماسک در جاده از یک کامیون.

گشت بزرگراه کالیفرنیا-هیوارد تصاویر ارسال شده از این حادثه خود را در Facebook صفحه که در آن نمرات از ماسک داشت و از دروغ گفتن در southbound خطوط بین ایالتی 880. “چند افراد متوقف شد و در خطوط و پا را از وسایل نقلیه خود را انتخاب کنید تا ماسک” خواندن پست اضافه کرد که باقی مانده پاک شده است و خطوط باز شد.

این پست و همچنین اعتراض رانندگان به گام از وسیله نقلیه خود را بر روی یک فعال آزادراه. بسیاری از کاربران اظهار نظر در پست, انتقاد راننده که بنا به گزارش ها انداخت ماسک در جاده ها به جای اهدای آن. یک کاربر گفت: “فقط وحشتناک! که فرد دارای احترام است.” کاربر دیگری گفت: “بزرگراه ندارد نیاز به ماسک های پزشکی. بنابراین من می خواهم که اهدا به یک نهاد است که بود! یک کاربر گفت: “چه زباله از چیزی است که در حال حاضر لازم است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im