شیوع کروناویروس: پروازهای داخلی را خاموش اما مسافران رفتند به عنوان بسیاری از لغو

شیوع کروناویروس: پروازهای داخلی را خاموش اما مسافران رفتند به عنوان بسیاری لغو شد – اخبار

منتشر شده: مه 25, 2020, 16:01 IST | سرپرستان |

این فرودگاه در اصل برنامه ریزی شده برای رسیدگی به بیش از 100 پرواز با این حال دولت در روز یکشنبه دربسته در محیط این تعداد به 25 هر

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

مسافران دیده می شد رفتند در ملی سرانه l را IGI فرودگاه در روز دوشنبه به بیش از 80 پرواز داخلی لغو شد با توجه به دولت های ایالتی’ کلاه پذیرش پروازها. به طور قابل توجهی مسافر داخلی پرواز خدمات بودند دوباره شروع روز دوشنبه پس از دو ماه از تعلیق.

تا حدود 1.00 p.m 82 پرواز لغو شد از دهلی IGI فرودگاه. با توجه به خودی صنعت 118 ورود و 125 خروج پروازها هستند اداره می شود از این فرودگاه است. به طور مشابه بمبئی CSMIA میزبان 24 ورود و 23 خروج. این فرودگاه در اصل برنامه ریزی شده برای رسیدگی به بیش از 100 پرواز با این حال دولت در روز یکشنبه دربسته در محیط این تعداد به 25 هر.

سرپرستان به حال در روزهای شنبه و یکشنبه گزارش داد که پرواز جدید پذیرش و قرنطینه هنجارهای منجر به لغو در داخل مترو مسیرهای.

“وجود دارد سردرگمی در میان مسافران اگر خود را در پرواز صبح زود بود و هنوز عامل یا نه. آنها تا به حال رسیده ترمینال حداقل دو ساعت قبل از رفتن را از طریق تمام چک. با این حال مدیران شرکت هواپیمایی و termi nal کارکنان قادر به رسیدگی به وضعیت و بسیاری از پرواز تا بعد از ظهر انجام عمل” خودی صنعت در فرودگاه گفت: سرپرستان.

روز دوشنبه از سر گیری می آید پس از بسیاری از لحظات اضطراب و دقیقا دو ماه پس از تعلیق پرواز داخلی عملیات با توجه به شیوع Covid-19. بر این اساس نیلی عمل آن دهلی نو-پونا خدمات اولیه در روز دوشنبه.

IGI فرودگاه را دریافت خواهد کرد SpiceJet پرواز از احمدآباد بعد. به طور مشابه دو عمل پرواز در CSMIA در حالی که یکی از رفتگان بمبئی برای پتنا اول ورود بود از لکنو به عنوان پروازهای داخلی opera سئوالی از سر گرفت. هر دو عمل توسط نیلی اولین خدمات به پتنا پرواز یک t در اطراف 6.45 صبح در حالی که ورودی پرواز فرود آمد در اطراف 8.20 صبح گفت: مقامات فرودگاه.

بعلاوه دوباره شروع خدمات می آید یک روز پس از سنبله عظیم در بلیط لغو همراه با یک قطره در رزرو شد به گزارش صنعت حمل و نقل هوایی روز دوشنبه پرواز به عنوان چند متحده نقل مکان کرده بود برای محدود کردن عملیات های هوایی.

در نتیجه به منظور آرامش اعصاب مسافران مرکز گفت که محرومیت فقط دو کشور بقیه کشور باز است برای پذیرش پروازهای داخلی. روز چهارشنبه اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر در یکشنبه شب توییتی است که در سراسر کشور از سر گرفته خواهد پرواز داخلی خدمات در روز دوشنبه به جز آندرا پرادش و, West Bengal.

این مرکز تا به حال تنها محدود مجاز مسافر پرواز عملیات حدود یک سوم ظرفیت در تابستان برنامه عمل بین مترو شهرستانها و o پرسم مقصد از مارس 25 اضافه کرد که این ظرفیت ممکن است ramped تا من ازت دوره.

مسافر و خدمات هوایی متوقف شد برای هر دو برنامه ریزی شده داخلی و کارآموز ational پرواز از مارس 25 با توجه به تحمیل سراسر کشور قفل کردن در پی Covid-19 شیوع.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de