شیوع کروناویروس: کلیان دامبیولی بازگشت مرد از ترکیه flouts انزوا هنجارهای برای حضور در عروسی

شیوع کروناویروس: کلیان دامبیولی بازگشت مرد از ترکیه flouts انزوا هنجارهای برای حضور در عروسی – اخبار

به روز شده: Mar 29, 2020, 22:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این مرد یک کلیان دامبیولی اقامت در تماس با تقریبا 50 نفر در مراسم عروسی یکی از کسانی بود که 60 سال که او نیز آزمایش مثبت برای همه گیر

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

22 ساله که تست مثبت بود رزرو برای نادیده گرفتن خانه انزوا سفارشات و رفتن به حضور او پسر عموی عروسی در اوایل این ماه. این مرد یک کلیان دامبیولی اقامت در تماس با تقریبا 50 نفر در مراسم عروسی یکی بود که 60 سال که او نیز آزمایش مثبت مرگبار, ویروس, هند اکسپرس گزارش شده است.

به گفته پلیس این مرد تا به حال بازگشت از یک سفر کاری در ترکیه در مارس 15 و دستور داده شد توسط وزارت بهداشت مقامات در Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی به ماندن در انزوا برای 14 روز پس از مارک قرنطینه مهر در دست خود را.

فقط سه روز پس از بازگشت او از جوانی با حضور در haldi-kumkum تابع از پسر عموی خود را که ازدواج روز بعد در زمین در نزدیکی خانه خود را. او در گزارش آمد در تماس با 15 تا 20 نفر در آن روز. DV Raut, دستیار کمیسر پلیس (بیواندی بخش) گفت که انسان هم حضور خود را در عروسی پسر عموی روز بعد جایی که او آمد در تماس با حداقل 25 نفر.

روز پنج شنبه در جوانی رفت و به Kasturba بیمارستان پس از احساس ناخوشی و آزمایش مثبت بود برای کوروناویروس. پزشکان در بیمارستان و سپس به پلیس اطلاع که شروع به ردیابی مردم او آمد در تماس با. تحقیقات اولیه نشان داد که این مرد مسخره قرنطینه قوانین و haldi-kumkum مراسم و عروسی با حضور او برگزار شد نقض سفارشات صادر شده توسط تانه منطقه جمع آوری در 14 مارس که ممنوع همه اجتماعات به طور نامحدود. ACP نیز گفت: 60 سال است که با حضور haldi-kumkum مراسم آزمایش مثبت بود برای Coronavirus در روز شنبه و پذیرفته شده است به Kasturba بیمارستان.

اگر چه بسیاری از افرادی که در تماس با جوانی پیدا شد به منفی برخی از آنها هنوز هم در حال انتظار برای نتایج خود را. Raut گفت:”ما نمی توانیم از امکان بیشتر مردم آمد که تماس نزدیک با مرد, تست مثبت است.”

پلیس ثبت شده یک مورد تحت اپیدمی بیماری عمل می کنند و بخش 188 (نقض دستور صادر شده توسط یک بنده) از جنایی کد. سه دپو واصل شد در مورد که در آن برای اولین بار یکی بودن تسلیم در برابر جوانی برای نقض صفحه اصلی قرنطینه قانون است. دوم و سوم شاه بود در برابر مرد پسر عموی خود و خانواده خود را برای سازماندهی یک haldi-kumkum مراسم و عروسی به ترتيب به رغم ممنوعیت تجمعات عمومی در محل.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>